Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki segítene nekem? A...

Valaki segítene nekem? A sírás körül járok.

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, 166 cm és 60 kg. Evvel nincs is gond mert a hasamon csak egy kicsi felesleg van, a melleim se nagyok, viszont az évek során ahogy nőttem és híztam minden a combomra ment, sajnos alkatilag a családba a nőknek ilyen a combjuk, amúgy 14 éves korom óta 60 kg vagyok, ezt tudom tartani csak önértékelési zavarom van, a suliba sokszor csúfoltak hogy te tehén, olyan a combod mind egy disznónak, én erre visszaszóltam de nem segített. Heti háromszor van tesi órám + még heti egyszer 65 percet táncolok. De a combomon ott van minden, komolyan alig eszek olyat amitől híznák, nagyon figyelek magamra de a combom nagyon zavar, szégyenlem magamat, elcsúfít, mindenem rendben van csak a combjaim összeérnek, és szerintem nem sokat tudok rajta faragni. Kértem az orvosomtól is tanácsot, hogy mit ajánl azt mondta csináljam tovább amit csinálok, de nekem sajnos alkatilag ilyen körte alkatom van. Ha tükörbe nézek elkap a sírás mert egy lányt látok aki vidám és boldog szeretne lenne, de ez a két nagy comb megkeresíti az életét. Mit tegyek?
2010. ápr. 17. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha ilyen sértéseket kapsz ilyen súllyal, akkor szerintem az nem a külsődnek szól, hanem a személyednek. Egy volt osztálytárnőm 180 cm volt 110 kg körüli, mindenki imádta, egy rossz szót sem szólt volna rá senki soha.

Neked nem kell sírni. Mit csináljon az akinek 30-40 kg feleslege van? Az sem kezd el sírni, hanem tesz érte, és nem sajnálja önmagát.

2010. ápr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is teszek érte, tegnap is meg ma is tortnáztam, szinte minden nap tornázok hosszú idő óta de semmi változás, csak a hasamból ment le. Vannak barátaim, csak a fiúk jódolgukban nem tudják mit tegyenek, az eggyik barátnőmnek is folyton rosszakat mondanak.
2010. ápr. 17. 15:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a torna helyett a szobabiciklizést, úszást, vagy futást! Sokkal jobban égeti a zsírt mint a torna! Szombaton reggel mondjuk elmehetnél úszni, vasárnap futhanál, hétköznap meg biciklizhetnél! Az is lehet hogy sokat eszel. Az almától is meg lehet hízni ha olyan sokat eszik belőle valaki! Ha gondolod próbáld ki hogy edzés után átmasszírozod a combodat így dupla gyorsan leég róla minden zsír! Még néhány tippet tudok adni:

-hetente egyszer tarts zöldnapot! (ne egyél mást csak gyümölcsöt és zöldséget)

-hetente háromszor sima hús helyett egyél halat! (szuperegészséges és alig van benne kalória)

remélem tudtam segíteni!:) én is körte alkat vagyok és ezekkel a módszerekkel le tudtam fogyni 5 kilót!

2010. ápr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Alig eszek valamit, azt is nagyon megválogatom van hogy csak gyümölcsöt eszek, kerülöm az édességet is és vizet iszom de eddig semmi hatása, de nem adom fel csak rossz hogy nem sikerült még.
2010. ápr. 17. 16:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad le,hogy milyen a combod,zsíros inkább vagy izmos,mert ha izmos,akkor nem is tudom h tudnád vékonyítani.Ha viszont zsíros (nem bántásképP írom,de alkatilag is lehet ilyen) szal ha zsíros,akkor viszont sok sok kardió edzéssel tudod leadni.
2010. ápr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Helyes étrenddel simán leadható. És az nem "fogyókúra".
2010. ápr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Te korodban ez tipikusan hormonális alapú elhízás.

Nem kell aggódni miatta, később helyre áll.


A nőies (körte alakú) elhízás az ösztrogén magasabb szintjére, vagy az ösztrogén-receptorok érzékenységére vezethető vissza. Mindkettő kezelhető, de ilyen korban gyógyszeresen nem fognak beleavatkozni a hormonháztartásodba. Nem is kell....

Ismerek olyat, akinek felnőttként bomba jó alakja van, és serdülő korában hasonló problémái voltak.


Még egy tanács, ha problémáid vannak a "beszólogatásokkal":

Válassz valamilyen küzdősportot.

:-)

2010. ápr. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!