Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék 1-1,5hét alatt...

Hogyan tudnék 1-1,5hét alatt 6-8kg-t lefogyni? Csak olyanok írjanak akinek van tapasztalata! 700-800kcal?

Figyelt kérdés
58l/158cm
2016. aug. 5. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem van tapasztalatom.

Koplaltam, lefogytam, aztán visszahíztam, pluszba még 5 kilót.

2016. aug. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ilyen sokat ilyen gyorsan masszív koplalással sem fogytam, megközelítőleg se, sokkal több feleslegből, pedig 8 fokos szobában laktam, fűtésre is több kellett. Ami lement, az is visszajött, mondjuk örültem, hogy újra van mit ennem.

A testnek megvannak a zsírbontási határai, persze ilyen szinten úgyis megy le egy csomó izom is, s persze víz, salakanyag... Rendes fogyás heti 1 kiló fölött már nagyon necces, hacsak nem igen kövér az ember.

Kalóriadeficitet még össze lehet hozni a fenti fogyáshoz, persze napi sokezer kcal mozgással elégetett kalória kell hozzá - jó, nekem ekkora állóképességem nekem speciel nincs, de van, aki képes rá. De ezen a szinten sok izom megy le vele, ahogy már írtam.

2016. aug. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!