Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valóban fogyhatok, hogy ha...

Valóban fogyhatok, hogy ha nem eszem kenyeret és nem iszom cukros üdítőket?

Figyelt kérdés
Ha ez így van akkor mennyi idő után fog ez meglátszani ? Van esélye lefogynia az adott embernek,hogy ha semmit nem sportol és betartja ezt a nem iszom cukros italokat meg nem eszem kenyeret stratégiát ?

2016. aug. 11. 10:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Valamennyit használ, de a sport azért kell, hogy hatékonyabb legyen a zsírégetés és energia felhasználás.

Mellesleg jobban néz ki egy sportos alkat, mint az, amelyikkel semmit nem csinálnak.

2016. aug. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Konditerem felém nincsen ezért marad a fekvő meg a felülés meg a futás viszont mit javasolsz mit egyek ? Azt,hogy mit igyak azt tudom sok vizet ! Evésnél ne csirkemellett mondjatok meg hasonlókat hétköznapi dolgokat ami nem hizlal ! Zsemle Zsömle az ilyen nem ??????
2016. aug. 11. 11:06
 3/16 A kérdező kommentje:
72 kg vagyok igazából kevés a fizetésem ezért nem figyeltem oda magamra csak amikor már éreztem,hogy hízok akkor már azt mondtam vagyis most,hogy változtatni kell . Ha megkérhetnélek titeket mondanátok egy olcsó táblázatot amiben nem hizlalós napi étkezés van ? Köszönöm előre is ! A vízzel nincs gond mert mostanában csak azt iszom az menni fog.
2016. aug. 11. 11:11
 4/16 A kérdező kommentje:
162 cm vagyok
2016. aug. 11. 11:26
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát... ezen kívül el kell hagynod a rizst, tésztaféléket, minden édességet, süteményt, babféléket, minden lisztet, gabonát. Nézd a címkéket, csak olyan ételeket ehetsz amiben a szénhidráttartalom kissebb mint 10g 100grammban. Viszont ehetsz annyi húst, tojást, zöldséget amennyi beléd fér :) Ha ezt betartod, kb 1kg/hét a fogyás. Ha kondizol, sportolsz is mellé akkor több.
2016. aug. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat. Mentségemre szóljon,hogy mindenki azt hiszi ,hogy 60 valamennyi vagyok :D Az ismerősi baráti köreimben senki nem gondolná,hogy ennyi vagyok :D
2016. aug. 11. 11:39
 7/16 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy egy kaja hízlal, egy másik kaja meg nem hízlal...

Hízni akkor hízol, ha több kalóriát fogyasztasz, mint amit a szervezeted igényel... ahogy fogyni is attól fogysz, ha kevesebb kalóriát viszel be mint amit felhasznál a szervezeted...

Javaslom most felejts el mindent amit a többi iq hiányos válaszoló írt...


[link]

2016. aug. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Olvasd el a liket, gyk fogyókura rovatát meg felejtsd el... ha ilyen kérdésed van gyere a sport mozgás rovatba.
2016. aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
A kalóriarendszer egy hazugság, egy fos. Csak a szénhidrátbevitel számít!
2016. aug. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
és azzal idővel lehet szerintetek fogyni,hogy nem iszol cukros üditőket meg nem eszel kenyeret ? Csak azért jött fel ez a kérdés bennem mert 10 kg fogyott a kéményseprő aki felém szokott jönni ezzel a módszerrel
2016. aug. 11. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!