Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az h sokan piszkálna...

Miért van az h sokan piszkálnak az alkatom miatt, de viszont én tükörben nem is látom olyan vészesnek a helyzetet mint ahogy a fiúk előadják?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
"Objects in mirror are closer than they appear"...
2010. ápr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
saványnak tartanak vagy kövérnek?:) egyébként örülj neki hogy meg vagy elégedve. kevés ember mondhatja ezt el.
2010. ápr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kövérnek :(
2010. ápr. 19. 16:05
 4/8 anonim ***** válasza:
ha te nem látod magadnak vészesnek akkor ne is törődj velük. esetleg egy kicsit sportolj hogy formásabb feszesebb legyél.biztos van vagy lesz olyan fiú akinek bejössz.
2010. ápr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
en a legtobb mai csajt (marmint azokat akik azt hiszik hogy jo alakjuk van), korosan gebe sovanynak tartom...
2010. ápr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a volt barátom pattogott, hogy kövér vagyok, menjek futni. De arról nem tehetek, hogy az előző barátnői csontvázak voltak én meg nem. Nem érdemes hülyékkel foglalkozni! Most a munkatársaim azt mondják rám, hogy gebe vagyok, de azért mert nem vagyok alhízva, mint ők. Nekem így jó, nem akarok gurulva közlekedni a hájtól más kedvéért.

Ha neked így jó, ahogy vagy, ne hallgass senkire! Akinek nem tatszik az alakod, az forduljon el vagy fel! :)

2010. máj. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy akik piszkálnak, valamilyen hibájuk nekik is van. Ha megint beszólnak, mond meg nekik, hogy pl. neked nagy füled van, neked meg mindig fikás az orrod, csak senki se szól, a harmadiknak meg orrfacsaró sz.rszaga, vagy hónaljszaga van, stb. Nálam ez bevált, régen engem is csúfoltak, mert kiskoromban betört a fejem, és a szemöldökömnél végig van egy elég csúnya forradás (harry potter volt a nevem lány létemre xD). :D Utána békén hagytak, sőt még haverkodni is kezdtek. :D A bátyám javasolta, mert eddig mindenki azzal jött, hogy rá se hederítsek, majd megunják. Nem így lett, szóval beolvastam nekik. :D
2010. máj. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azért piszkálnak mert ők nem tuggyák milyen szar érzés de visszakapják ők még az élettől én tudom....egyik füleden be másikon ki oszt kész csicska hülyék nem folalkozz ilyen alulmaradott faszokkal fel a fejjel.. :)
2011. jan. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!