Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez igaz? (Bocs de rövid a kérdés)

Ez igaz? (Bocs de rövid a kérdés)

Figyelt kérdés
Azt olvastam vagy hallottam valahol, hogy bármilyen dologról 30nap alatt le lehet szokni, tehát annyi idő alatt "kitisztul" a szervezet vagy mi és nem kívánja már a dolgot. Tehát pl. ha 30napig nem ennék csokit, akkor simán "leszoknék" róla? Csipszről bármiféle gond nélkül lemondtam, de a csoki az a gyenge pontom. Vagy mondjuk 30nap alatt akkor rá is lehet szokni bármire? Tehát ha 30napig folyamatosan sportolna valaki akkor már ugyanúgy kívánná a szervezete mint másnak mondjuk a cigit?
2010. ápr. 19. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez nálam nem igy van. Több,mint 3 hónapja nem ettem csokit,de minden nap kívánom...és tornázok azóta,de azt sokszor nem kívánja a szervezetem. Úgyhogy én ezt cáfolom erösen!!
2010. ápr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez aranyos kérdés!:) szerintem nem kell leszoknod a csokiról tűzz ki magad elé mondjuk a vasárnapot-->CSALÓSNAP Ezen a napon egyél csokoládét jó nem egy táblával..de egy két kockát! És egész héten tudod magad azzal nyugtatni mindjárt itt a vasárnap, addig Hajrá!A sport nem egy drog, de rá aki űzi rájön h jobb a közérzete ,frissebb,jobban is néz ki egy idő után!És ha hét közbe is megkívánod a csokit egyél egy kicsit ..csak mozogd is le!Sok sikert!
2010. ápr. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!