Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyni szeretnék akkor mit...

Ha fogyni szeretnék akkor mit kellene reggeliznem és ebédelnem? Reggelire mehet tojásrántotta (2 tojás fehérje és sárgája), zöldség kenyér nélkül?

Figyelt kérdés

2015. jan. 26. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Zöldséget is egyél hozzá. Meg ehetsz reggelire szénhidrátot is, pl. teljes kiőrlésű kenyeret.

Ebédre nagyon sok ételt tudsz enni, tojás leves, zöldség leves, húsos ragu levesek, saláta, párolt zöldség sült hússal vagy hallal, csirkemell pörkölt rizzsel, rakott zöldségek, paradicsomos húsgombóc, töltött paprika, lecsó, főzelékek natúr hússal stb.

2015. jan. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Nekem a reggelire a natúr joghurt organikus müzlivel bejött. a zöldség, gyümölcs reggeli-ebéd illetve ebéd- Vacsora közt jó. Ebére mehet valami Energiadús + leves. Vacsira tojás+zöldség vagy natúrszelet..vagy ilyesmi (én halkonzervet szoktam :D).

De ez nem hejettesiti a sportot!

2015. jan. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
3 tojásfehérje és 1 sárgája hagymán és sonkával + paprika,paradicsom,uborka reggelire akkor megfelel? Kenyér nélkül.
2015. jan. 26. 21:20
 4/11 anonim válasza:
0%
Nem értek hozzá, de nem a tojás fehérje ami sok kalóriát tartalmaz?:D Amúgy én megenném :D
2015. jan. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem kell félni a szénhidráttól, nem rossz, nyugodtan ehetsz reggelire két szelet teljes kiőrlésű kenyeret a reggeli mellé, a két tojás is jó hozzá, talán a sonkát hagyd el mellőle és egyél hozzá zöldséget
2015. jan. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tojás fehérje max 12 kcal tartalmazz!!!!Ez semmi, és fehérje is.

De a sárgáját miért nem eszed meg? Ebben is van fehérje és jó zsír. Edd meg, tápláló!

2015. jan. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A fogyás a fő célom elsősorban, nem gond ha megeszem a sárgáját? Kell a zsír is?
2015. jan. 26. 21:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Vegyél zabpelyhet,nem kell belőle sok.Gyümölccsel,fahéjjal lehet finomabbá tenni.Laktat.Én minden reggel ezt eszem. És délig elvagyok éhség érzet nélkül.
2015. jan. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hogy a fenébe ne kéne zsír a szervezetnek?

másképp hogy működne az epéd?

2015. jan. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kell. A sárgájában is ugyanannyi fehérje van.És sok vitamin.
2015. jan. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!