Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A TUC nevű győriédes keksz...

A TUC nevű győriédes keksz hízlal? Mit egyek ha nem akarok hízni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hány kalória van 100 gramm termékben. Elárulom: nem éppen diétás "kajáról" van szó.
2010. ápr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
rágcsálj répát
2010. ápr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dehogy hízlal,próbáld ki ,mindennap megeszel hármat és semmi mást. Mit gondolsz ,meghíznál ?
2010. ápr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Basszus!!!Ez a kerdes most komoly? Hat ne kekszet egyel, ha dietazol!!!Ezzel az erovel ehetnel cukrozott kenyeret is, ugyanott vagy.

En ha edessegre kivanok akkor altalaban fogok egy keves turot, teszek bele pici mezet, meg mondjuk epret, vagy meggyet vagy ilyesmit meg egy kanal natur joghurtot. Az mondjuk tok finom. Szoktam neha teljes kiorlesu sutit is csinalni, de az ilyeneket en mondjuk eszem nyugodt szivvel, mert en edzek rendesen, so ha megkivanom johet neha a csoki is(alap nem szeretem az edeset...szerencses vagyok:)). Ha nem sportolsz, talalsz egy rakat alternativat mit keszithetsz amiben alacsony a karbohidrat es ha mast nem csomagolsz belole masnapra par darabot ha esetleg edessegre kivannal. Van alternativa boven a neten, lehet valogatni.

2010. ápr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Natúr joghurtot igazi vagy fagyasztott gyümölccsel. Max. 1 teáskanál méz még belefér (tisztában vagyok vele, hogy a méz is hízlal, de én nem használok édesítőt, monjuk túlsúlyos se vagyok, épp csak vigyáznom kell, miket eszem).
2010. ápr. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!