Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni a motivációv...

Tudnátok segíteni a motivációval a diéta alatt, mert nagyon hamar elfogy. Esetleg nektek bevált fogyókúrás módszerek, tippek? Nagyon megköszönném

Figyelt kérdés

2016. aug. 20. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az vált be, hogy összekapcsoltam valamivel, egész pontosan a főzés/sütés tanulással, illetve olyan mozgásformát kerestem, amit élvezek is. Kikerestem diétás, recepteket, reform recepteket és így valóban szórakozás lett a dolog.:) Plusz baromi büszkén posztolom a finomabbnál finomabb diétás alkotásaimról a képet. A sport nehezebb dolog volt, mire rájöttem, mi megy és mire van lehetőségem. A futást nem bírja a lábam, a tornát unalmasnak találom, a végén rájöttem, hogy a futópadon való gyaloglás a nekem való. Súlyokkal kiegészítve, emelkedőn, gyors tempóban megyek 5-10 kilométereket, utána csinálok hasizom gyakorlatokat. Így adtam le 10 kilót. Nekem ez működött, mert nem csak az volt, hogy otthon összedobok egy salátát, meg sütök unalmas csirkemellett, hanem hétvégén kiagyaltam miket sütök/főzök a héten, rákészültem mintha valami munkahelyi project lenne.. :) Mindig volt pontos programom. Igazából én kifejezetten élveztem az egészet. Sajnos az élet úgy hozta, hogy nyárra fel kellett függesztenem a dolgot, de jövőhéten végre visszakapom a kis konyhám és újra enyém a pálya..:)
2016. aug. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sarga kapszula es ez nem egy kapszula hanem egy konyv akar meg is veheted de fent van pdf be is a neten dietak edzes modszerek le vannak benne irva en az motivalt hogy lattam hogy mennek le kilok viszonylag gyorsan es egyre kevesebb a zsir rajtam az izomzatom meg csak fejlodott
2016. aug. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, sokat segítettek vele. Kedves első, megkerdezhetnem, hogy mennyi idő alatt ment le a 10 kg? Tudom, hogy ez abszolút egyénfüggő, de mégis
2016. aug. 20. 14:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha van egy szukebb ruhad/ bluzod/ inged/ nadragod/ stb. amibe nem fersz bele a plusz kilok miatt, akkor az nagyon motivalo tud lenni, hogy: 'ha le tudok adni 5 kilot, akkor valoszinuleg bele fogok ferni ebbe a nadragba'. Vagy esetleg ha van valami almod, hogy pl kapjal egy uj turmixgepet/ konyvet/ telefont/ akarmit akkor mondd meg valakidnek (parodnak/ szuleidnek/ testverednek) hogy azt kered karacsonyra/szulinapra es csak akkor adjak oda, ha leadtal valahany kilot.

Vagy egy meg egyszerubb pelda: allj a tukor ele, nezd vegig a tested, es hatarozd el magadban, hogy mit akarsz valtoztatni. Tapogatsd vegig magad, es ha nem tetszik, hogy puha (a zsirtol, hájtól), akkor nagyobb akaraterod lesz, hogy holnap megse edd meg azt a sutit/ megis menj ki futni.

Vagy mielott eldontesz valamit: pl hogy megeszel valamit, amit nem lenne szabad: nezz ra a kajara, villanjon be, hogy ez tilos, es gondold vegig- tenyleg ennyire ehes vagy, nem lenne jobb inkabb ha a dietas kajat enned es lefogynal. Vagy mikor tudod, hogy a sportolas kovetkezne, de ki akarod hagyni, akkor is gondold vegig, nezz vegig magadon- lehet hogy most olyat fogsz tornazni, hogy attol sokkal csinosabb leszel...

Mindig bizz a sikeredben, tartsd be az elore megtervezett programot (etrend+mozgas), es remenykedj! Tudod, a remeny hal meg utoljara ;)

Sok sikert es remelem segitettem

2016. aug. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia 5 hónap volt a 10 kiló. Tudom, hogy ez nem annyira gyors, de igazából nem nagy túlsúlyról indultam és nem is időre mentem.
2016. aug. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat segítettetek, köszönöm :)
2016. aug. 20. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!