Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy érhetem el, hogy gyomorsz...

Hogy érhetem el, hogy gyomorszűkítő műtétet csináljanak nekem?

Figyelt kérdés

56kg

158cm

20/L

Eddig mindenhonnan szó szerint elhajtottak,nem ertik meg,hogy nekem erre szükségem van,miert kell megvárni azt,hogy menni se bírjak a kövérségtől?


2016. aug. 21. 14:05
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

De hizni nem akarok!!!!!!!!!!

Igyis 15kg ot fogytam .....

Es tovabb akarok fogyni !!!!!!!

Istenments h hizzak ha csak 1dkg ot is hizok teljesen kivagyok idegileg nemhogy meg en szandekosan hizzak plane annyit áhh akkor inkabb meghalnek,minthogy dagibb legyek

2016. aug. 21. 16:29
 12/20 anonim ***** válasza:
90%
Én vagyok elég troll mi? Szerintem te vagy elég balf4sz. :D
2016. aug. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
75%
Várjunk... Te egy FELNŐTT vagy? Van szavazási jogod, vezethetsz kocsit meg ilyenek? Bazzzzz...
2016. aug. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem atestel a lo tulso oldalara, a fogyas rabjava valtal. Es ez baj, sot veszelyes! Az 56 kg teljesen korrekt, ha nagyon rosszul erzed magad, MAXIMUM 50-re fogyj meg le. De ehhez semmi szukseg gyomorszukitesre.
2016. aug. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Csinálnak egyáltalán Magyarországon gyomorszűkítő műtétet? Mert pár éve még csak gyomorgyűrűt raktak be, azt is olyanoknak, akik tényleg súlyosan elhízottak voltak. A gyomorszűkítő műtét úgy tudom, hogy visszacsinálhatatlan, egész életedben marokszámra ehetnéd a vitamintablettákat, mert rossz lesz az emésztésed.

A súlyod nem tűnik soknak a magasságodhoz képest. Ha nem sportolsz, akkor szerintem kezdjél el valamit csinálni, ami szimpatikus. Ha vékonyabbnak szeretnél tűnni, arra legjobb, ha súlyzózol, hogy az izmaid feszesek legyenek és ezáltal sokkal karcsúbbnak látszol majd. És nem, nem leszel debella izomkolosszus. Ahhoz nagy súlyokkal végzett sok éves munka kell.

2016. aug. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szóval szeretnél gyomorgyűrűt, de nem vagy kövér, csak azért akarod, hogy nehogy elhízz? Hát, megértem a dokikat, akik elzavartak. Ennek pont annyi értelme van, mintha előre be akarnád gipszeltetni a lábad, mert lehet, hogy egyszer majd eltörik.
2016. aug. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
FOGYNI AKAROK meg
2016. aug. 21. 18:37
 18/20 anonim ***** válasza:
akkor fogyj! nem kell ehhez semmi más csak kalória deficites étrend és legalább heti 3-4 edzés.
2016. aug. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ez már anorexia a javából, csak még nem zörögnek a csontjaid... Kövérségről szó sincs, normális a súlyod, max. sportolnod kéne és normálisan enni.
2016. aug. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
55%

Egyetlen műtét szükséges esetedben :

anyádnak szólj, hogy csináltasson egy utólagos abortuszt!

2016. aug. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!