Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik diétára, fogyókúrára,...

Melyik diétára, fogyókúrára, módszerre esküsztök?

Figyelt kérdés
Mármint...ami be is vált nektek :)
2010. ápr. 20. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
sport, sport, sport, nem enni szemetet, sport, sport, mozgás, mozgás, sport, normális kaja
2010. ápr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sport és ésszerű étkezés.
2010. ápr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Na jó..!De milyen az ésszerű étkezés???Gondolom a kérdezőt is ez foglalkoztatja,mert az köztudott,hogy sport,mozgás nélkül nem ér semmit a fogyókúra,vagyis a háj marad :D
2010. ápr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az ésszerű étkezés nálam:mindenből eszem de mértékkel,cukros üditőket nem iszom,édességet minimálisra csökkentettem,sok zöldség-gyümölcs stb.

Én a fogyókúrákban nem hiszek,mert szerintem ahogy abbahagyja az ember és visszatér a megszokotthoz a kilók is visszajönnek.Inkább végleg változtatok valamin.

2010. ápr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ésszerű étkezés: [link]

figyelni kell a fehérje-szénhidrát zsír arányára, nulla cukros üdítő, pláne szénsavas ne, sok folyadék (víz elsősorban), gyümölcs, zöldség, teljes kiőrlésű pékárú, nasi nértékkel, napi 5×-i étkezés, reggel, délelőtt nagyobb mennyiségű szénhidrát, délután inkább gyümölcs, zöldség, fehérje

2010. ápr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A saját magam által összeállított diétára. Sikerült kitapasztalnom (miután 2 babát szültem), hogy engem milyen ételek hízlalnak és mik azok amik nem. Ennek alapján csináltam magamnak étrendet. Amúgy ami a lényeg, hogy egyik élelmiszercsoportot sem lehet mellőzni, tehát kell fehérje, szénhidrát, gyümölcs, zöldség, keményítő, hús minden. Sosem iszom cukros innivalókat (max alkalmakkor, pl. szülinap), nasizni se nagyon szoktam. MInden nap megiszom napi 2,5 l folyadékot (minimum), heti 3-szor tornázok, minden nap eszem gyümölcsöt és zöldséget. Egyébként ami a környezetemben jól bevált diéta: a 90 napos, de persze nem mindenkinek kell végigcsinálni, attól függ, mennyit akarsz fogyni.
2010. ápr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Reggel: fél liter 100% multivitamin gyümölcslé, hozzá egy tejeskávé (teljes tejjel, azt szeretem)

Délelőtt: egy tejeskávé

Ebéd: fehérje (sovány hús, hal, tojás, sajt), zöldséggel

Délután: szójatejes kávé

Vacsora: fehérje (sovány hús, hal, tojás, sajt)

Este: torna, kb 40-60 perc, DVD-re

Napi folyadék: 2-3 liter tea (cukor nélkül), kevés almaecettel.

Sosem eszem sokat, csak annyit, hogy ne legyek éhes. Számomra a legviccesebb, hogy ettől fogyok.

2010. ápr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
persze, hogy fogysz, ha nem eszel semmit...pláne reggeli kéne
2010. ápr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

15:11-es


reggeli hol marad??? gratulálok a gyomorfekélyedhez!!

Miért iylen buták a fogyókúrázók???

Élj egészségesen és sportolj csodák csodájára fogyni fogsz és ráadásul tartós eredményt érsz el!


Amire én esküszöm!

Napi 5 étkezés!

Zöldség, gyümölcs, sovány húsok!

reggeli: teljes kiörlésű kenyér 1 szelet+ sonka+ uborka+saláta+ tea cukor és citromlé nélkül

tízórai: gyümölcs( alma vagy körte, narancs)

ebéd: párolt brokkoli+csirkemell

uzsonna: egy kis adag párolt zöldségek

vacsora: saláta vagy joghurt

2010. ápr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!