Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó módszert úszógumi ellen?

Jó módszert úszógumi ellen?

Figyelt kérdés
mármint a derekamon kicsit kinyomja a nadrág a felesleget,meg a hasamon is,és szeretném ha teljesen lapos lenne.ha tudtok jó gyakorlatot ami bevált akk irjátok le lécci.az alakom szinte tökéletes,52kg vagyok,csak mostanában nem figyeltem oda és sokat zabáltam:D
2010. ápr. 20. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Felülés, lábemelés, tviszterezés (tudod az a kis köröng amin jobbra-balra kell forognod), esetleg ha van valami hely ahol tudnád magad lógatni... :) Szóval a karjaiddal betámasztasz és megpróbálod felhúzni a lábadat. Felülés amire figyelj: csak 45 fokos felüléseket csinálj! vizszintestöl felfel 45, vagy függölegestől lefelé. Ugyan így lábemelésnél is.
2010. ápr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jah! És ha viszintesttől felfelé csinálod az megy a felső has részre, ha fügölegestől lefelé akkor meg az alsóra( a lábemelés meg csak az alsót tornáztatja) A twiszterezés meg az oldalsó kis hurkákat
2010. ápr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

52 kg???? hány centihez, így is sovány vagy


kis hullahopp karika nem árt, izmosodik a hasad, de nem árta HÍZNOD

2010. ápr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

164cm vagyok,én meg vagyok elégedve a súlyommal,csak az az úszógumi ne lenne:D

amugy köszi,kipróbálom ezeket.:)

2010. ápr. 21. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!