Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt hasból hogyan...

1 hónap alatt hasból hogyan lehetne leadni?

Figyelt kérdés

Étrend/torna/gyakorlatok

A válaszokat előre is köszönöm!



2016. aug. 26. 00:41
 1/3 anonim válasza:
Rengeteg jó kis program található a neten, én is ilyenekre gyakorlatozom. Legyen rendszeres, eleinte könnyebb gyakorlatokkal indíts, aztán nehezíthetsz, intenzívebbé teheted az edzést. Ezen kívül fontos a folyadékbevitel és a helyes táplálkozás. Inkább többször egyél keveset, mint egyszerre sokat! Sok sikert, remélem tudtam segíteni!
2016. aug. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. aug. 26. 21:13
 3/3 anonim válasza:

azt vettem észre hogy a hasamon hiába nincs sok zsír mégis baromi nagy a belem. aztán kizárásos alapon mindent kipróbáltam már.


szerintem a 4 ütemű fekvőtámasz a legjobb haspréselő gyakorlat. amikor nyúl ugrásban felugrasz állásba, ninyújtózol majd vissza nyúlugrásban fekvőtámaszba... na ez a nyúlugrás rész az egész melkast úgy kifacsarja mint az atom...


ha sok 4 ütemű fekvőtámaszt csinálsz lehet hányingered, szarásingered, és olyan jó fekete kupacot csinálsz a klotyón, ugyanis a belekből kisajtolódik az ott évtizedek alatt gyűlő vegyipari kajahulladék amit se megemészteni se más módon kiűríteni nem tudsz és ez ilyen megdagadt bélcsatornát eredményez ami a tápanyag felszívódását is akadályozza... a sörhas ellen is tökéletes, a maláta ugyanúgy emészthetetlenül és kiűríthetetlenül felhalmozódik.

2016. aug. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!