Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Meg mindig nagyon kövernek...

Meg mindig nagyon kövernek nezek ki, meddig?

Figyelt kérdés

12 kilot fogytam, marcius ota, 104 röl most vagyok 91,8

1,70magas nö.

Mikor teherbe estem voltam 82-85 csinosnak ereztem magam.

Arra gondoltam h ahogy közelitek vissza a 85 fele, kezdek hasonlitani a regi önmagamra, de a hasam meg mindig nagyon hájas , rengeteg zsir van mèg rajta, szerintem 85 fele se lesz akkora valtozas, ezek szerint 75 kene legyek max.

40 eves vagyok.

Velemenyek?


2016. aug. 26. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem koplalsz es izmot veszitel?Erre ugyelj neh csak osszeess es ott maradjon a zsir..

Masik gondolatom hogy ahol eddig husisabb voltal most onnan ment le eloszor pl lab es igy a hason meg meg van rekedve a zsir...ilyenkor tartani kell a fogyokurat hisz helyi fogyas nincs...az onkep fogyast illetoen a tukortol fugg h te jol erzed e magad..ha most zsirosnak talalod a hasad felesleges lenne feladni ha mar eddig eljutottal

2016. aug. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kösz. Nem koplalassal fogytam, feherjedus taplalkozassal, csökkentt kaloriabevitellel.

Feladni nem akarom

2016. aug. 26. 10:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt az idővel az alak változik, sajnos igen, lehet, hogy ugyanaz a kinézet most kevesebb kilót jelent.


Másrészt sajnos nem a szemünkkel látunk, hanem az agyunkkal. Vagyis ha már megszoktad magad 104 kilós kinézettel, akkor egyszerűen a testképed az a fejedben, és nehezen ismeri fel az agyad, hogy máshogy nézel ki. Tudom, furán hangzik, de így van.


Ne csak súlyt mérj, hanem centiket: derék, csípő, mell, comb. És vedd elő a március előtt hordott ruháidat és nézd meg magadon őket!


Nem szabad feladni, menni fog! És amúgy is, a 85-ig még hátra van pár kiló, ne temesd el előre az eredményt! ;)

2016. aug. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt
2016. aug. 26. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!