Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sajnos a fagyi a gyengém és...

Sajnos a fagyi a gyengém és mióta itt a jó idő, babóm sétáltatása közben mindig megeszek két gömb fagyit :S Mennyire hízlal a fagyi, mennyi kalória van benne, mi várható így nyár végére?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 14:39
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Ne is törődj a kalóriákkal, egyed csak ha jól esik! 2gombóc nem a világ.
2010. ápr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
De közben lesétálod a kalóriákat.
2010. ápr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
A helyedben én mellőzném. Egyrészt a magas kalória értéke miatt, más részről pedig tele van mindenféle káros anyaggal a fagylalt. Inkább készíts otthon finom gyümölcs fagyit, vagy jégkását. Egyél belőle séta előtt és séta után is megjutalmazhatod magad.
2010. ápr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én csak annyi tippet tudok adni, hogyha megkívánod, ne 2őt, hanem csak 1et egyél egyszerre:)
2010. ápr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne vigyél pénzt, ha sétáltok, ne fagyizó felé sétálj. Ha nagyon megkívánod akkor se tejes fagyit egyél(pl. citromot egyél) abba kevesebb a kalória.
2010. ápr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden fagyiban ugyanannyi a kalória, pontosabban a cukor. Nyár végére jónéhány kiló felszaladhat, ráadásul baromi egészségtelen napi szinten enni.

Edd hetente egyszer, attól nem lesz bajod. De naponta (esetleg naponta 2-szer) fölösleges. Gondolja arra, hogy a gyerekeddel is rosszat teszel, ha ezt látja, és azt szokja meg, hogy normális a napi szintű fagyizás. Meg arra, hogy felnőtt ember vagy, kell tudni uralkodni magadon.

2010. ápr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, ti hogy vagytok, de én soha sem híztam a fagyitól,sem a jégkrémtől, csak a csokitól!!!

Ha eszel 2 gombóc fagyit, az max. 200 kalória, ennyivel kevesebb kenyeret egyél és nem fogsz hízni!!!!


26.L

2010. ápr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
egyed csak, úgyis lesétálod :)amúgy kb 120-200 kcal 100g fagyi, azt simán lesétálod, a gyümölcsösben van kevesebb :)
2010. ápr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nálam párcsere volt 3 éve, és a mostani párom olyan fagyiimádó, hogy szinte mindig van itthon jégkrém. Ha eszik, én sem tudom mindig megállni, olyan 4-5 db-ot eszek hetente és sajnos 4 kilót híztam a 4 év alatt, akármennyire próbálnék is vigyázni. Tehát úgy gondolom, hízlal, én is azt javaslom, hogy egyet egyél két gömb helyett.:) Azt még pont lesétálod.
2010. ápr. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igaza van a 15.46-osnak, kellene uralkodnom. Mindenesetre megpróbálom egy gömbre csökkenteni, valamint nem minden nap a fagyizó felé sétálni (nehéz lesz).
2010. ápr. 22. 08:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!