Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Evés után mennyi idő mulva...

Evés után mennyi idő mulva rakódik le a felhasználatlan kalória zsírként?

Figyelt kérdés
Pl. a mai nap folyamán megettem 8000kcalt. Ebből max 2500amit felhasználtam ma. Marad 5500 felhasználatlan kalória,ami majdnem 1kg zsírt jelent.ez mikor rakódik le zsírként? Holnap reggelre?Pár nap múlva? Vagy most is éppen rakódik lefelé folyamatosan?
2011. nov. 3. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:

elméletileg igen, folyamatban van. de hogy a francba ettél annyit, ha abból tényleg csak ~2500kcal körül használsz fel?

azért az.. nem kis adag, még habos süteményekből sem.

2011. nov. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

2300 kcalra van szükségem a súlytartáshoz,most elliptikus trénereztem egy órát,meg most megyek kocogni egy órát így talán kicsit több lesz a felhasznált energiám mint 2500.


Elég könnyen össze lehet hozni 8000kalóriát :D

Összeettem most minden szemetet(vajas,krémes,csokis,nutellás sütemények stb stb,meg még szerintem lemegy egy gyrostál:)

2011. nov. 3. 17:34
 3/5 anonim ***** válasza:

abból legalább húst csűrsz be, meg zöldet. pitát.. te tudod..

ja mondjuk puha sütik, cukros zsíros krémek, hát igen.. :)

lehet azért tűnik soknak a 8000kcal mert én már egészségesben gondolkodom, de egyébként tényleg kevesebb mint egy kiló zsír (zsiradék) egész nap, ha cukros zsíros dolgot kombinálunk akkor végül is tényleg be lehet vinni :)

hát egs!

2011. nov. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Hát igen,csirkéből,rizsből,zöldségekből,zabból lehetetlen lenne ennyit megenni.

Na de ezekből... [link]

Seperc alatt megvan.

2011. nov. 3. 18:20
 5/5 anonim ***** válasza:
brutális :D
2011. nov. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!