Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fa hullahoop, Magic Hullahopp...

Fa hullahoop, Magic Hullahopp vagy Massage Hullahoop? Melyiket ajánlanátok derék karcsúsítására?

Figyelt kérdés
A mozgás mellett hanyagolnám a legkedvencebb szerelmem: a csokit is. :)) Zöld teával és ásványvízzel az élen kitartó lennék.
2010. ápr. 21. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindegyik pénzkidobás!

Én is most kattantam rá a hullahopp karikázásra, mert mindenütt azt olvastam, hogy nagyon hatásos!

Majdnem én is megvettem a massage hullahoppot, amikoris olvastam, hogy nagyon sokan a műanyag hullahoppot feltöltik sóval! Hát én is ezt tettem- (nem fér bele sok, kb csak fél kilónyi) jó nehéz lett, érzem a derekamon! Nagyon jó kis mozgás! Mellette, amit én csinálok, az a parfisnyél a hátamon- oldalhasizmozok vele. Mára nagyon érzem az egész hasam:D

2010. ápr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok!

én is sok zöld teát iszok (kb 1.5 litert) azt olvastam, hogy ha nem változtatunk az étkezési szokásainkon, akkor azzal havonta 1-2 kg-t lehet leadni!

Hétfőn elkezdtem Béres Alexandit és máris 1.5kg-val vagyok könnyebb! [link]

2010. ápr. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És mióta csinálod? mennyi idő után érezted az eredményt??
2010. ápr. 22. 15:24
 4/8 anonim ***** válasza:
csak 3 napja csinálom, de egyből éreztem az izmaimat! Szerintem, ha minden nap hullahoppozok+oldalhasizmozok, akkor látszódni fog kb.2 hét után. Egy ismerősöm ajánlotta, aki mellesleg fitneszedző, hogy ha végképp nincs kedvem lemenni edzeni, akkor ez jó a hasamnak! Ő is csinálja naponta (van, hogy másfél órát is, mert közben megnéz egy filmet)
2010. ápr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

És külön csak a karikát mennyi ideig pörgeted?

Nincs műanyag karikám sem és szeretnék egyet venni, a fából készültet néztem a neten de nem tudom hogy rendeljek-e.

2010. ápr. 23. 18:34
 6/8 anonim ***** válasza:
A karikával minden nap kb 15 percet csinálom!
2010. ápr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szex?
2010. máj. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
???????
2010. máj. 5. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!