Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Titeket is felhúznak azok az...

Titeket is felhúznak azok az emberek akik 200 kilót nyomnak és 50 méter megtétele után a villamoson úgy szívják a levegőt, hogy közben sípol a tüdejük?

Figyelt kérdés
2016. szept. 5. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az ő életük, engem egyáltalán nem érdekel. Nekik sincs közük ahhoz, hogy én éppen miért köhögök csúnyán, vagy miért üvölt a kisbabája egyik nőnek a villamoson.
2016. szept. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Maximum sajnálom. Akkor is, ha maga tette tönkre magát, akkor meg pláne, ha beteg. Miért zavar téged?
2016. szept. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Utálok minden elhízott kövér embert, hogy nincs semmilyen önkontroljuk...és örülök, hogy így eltolták az egyszem életüket...csak szenvedjenek tovább !
2016. szept. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az az ő testük, az enyém meg az enyém. Én a sajátommal foglalkozom. Sajnálom, hogy így alakult az életük, de nem vagyok benne biztos, hogy minden elhízott ember a sajnálatomra szorulna. Kellő akaraterővel mindenki változtathat önmagán. Talán az, aki éppen ott liheg a villamos után, esetleg elképzelhető, hogy ő is pont ezen van, hogy változtasson. Nem szeretek ítélkezni.
2016. szept. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember vagyok, már nem a hibát keresem a többi emberben.
2016. szept. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy én vagyok a 200 kilós ember a villamoson, aki a lihegésemmel felhúzlak. Te azt látod, hogy 200 kiló vagyok, én repesek, hogy már 30 kilóval könnyebb, mint ahonnan indultam. Nem egyszerű ennyit leadni és nem belefásulni. Több éven keresztül kitartónak lenni, és nem elveszíteni a szemed elől a célt. Mert ekkora felesleg leadása több évbe kerül.


Nekem meghalt a testvérem, amikor 11 éves voltam, és azelőtt lettem hájpacni, hogy megérjek arra, hogy az életemmel kapcsolatos tudatos döntéseket hozzak. Szerinted az a 11 éves kisgyerek egy igénytelen, felelőtlen undormány volt. Szerintem az a kisgyerek egy összetört gyerek volt, akinek eléggé fájt minden.

2016. szept. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!