Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék? Valaki...

Hogyan fogyhatnék? Valaki írna étrendet?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok175 cm, 74 kg, tudom, sok, szeretnék fogyni, minimum 10 kgot, csak egy bökkenő van, pajzsmirigy alúlműködésem van, nem eszek sokat, csak hízok, van, hogy egész nap egy szelt pizzát ettem, mert nem voltam éhes, de még így is hízok, egy év alatt 4 kgot, úgy, nem tömtem magam...segítenétek?
2016. szept. 6. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Étrendet dietetikus ír. Pénzért.
2016. szept. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Főleg hogy beteg is vagy, ehhez szakember kell.
2016. szept. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt csak te érzed úgy, hogy nem eszel sokat. De igen, sokat eszel ! Nem pizzát kellett volna enned, hanem főtt céklát vagy savanyúkáposztát.
2016. szept. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha ismert pajzsmirigy alulműködésed van, akkor arra kellene, hogy kapjál pajzsmirigyhormon-pótlást és akkor nem lenne ez a hízás dolog. Mit mondott a belgyógyász, amikor kiderült, hogy alulműködik?
2016. szept. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Orvost kérdezz meg.

Az nem egészséges, hogy egy szelet pizzát eszel egész nap. A koplalás után valóban hízni fogsz normál mennyiségű ételtől is.

2016. szept. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4#ez akkor derült ki amikor9-10 éves koromban nyáron rohammal kórházba kerültem, megkérdezem, úgyis október5 re van időpontom, de addig miket egyek?
2016. szept. 6. 19:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Amíg nincs helyrehozva a pajzsmirigyed, addig mindegy mit eszel, nem fogsz fogyni.
2016. szept. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Addig is egyél normálisan, nem koplalj.
2016. szept. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát jó, nekem 3 havonta kell járnom kontrollra, vérvételre, 1×szer szedtem gyógyszert, azt is 3 hónapig, semmi változás, pedig rá van írva, hogy csupán fogyás céljából ne szedjék a gyógyszert, az osztálytársaim elfogadnak, szerencsére nem csúfolnak, régebben csúfoltak, de kerek perec, megmondtam nekik azt, hogy egy betegségem miatt nemtudok fogyni, megértették, azóta sokkal kedvesebbek, nélkülúk nemtudom mit csinálnék, tehát ez egy ilyen sikertörténet is...
2016. szept. 6. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!