Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fokozatosan emelem az...

Ha fokozatosan emelem az eteladagjaimat, akkor elkerulhetem a hizast?

Figyelt kérdés
Sokaig koplaltam, nem tudom, hogy pontosan hany kaloriat ettem. Minden nap reggeliztem, ebedeltem es vacsoraztam. Ha matol bevezetem az uzsonnat (100 kcal-lal emelek) ,plusz a szokott adag reggeli, ebed vacsi adag es ez megy egy hetig, utana egy het mulva megint egy pici emeles, akkor nem fogok elhizni?

2016. szept. 7. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ki tudhatja?
2016. szept. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Rossz megközelítés. Nem koplalni kell, s nem falni fel mindent.

Attól még simán elhizhatsz, ha fokozatosan növeled az étel mennyiségét. Kezdetben csak egy szelet zsíros kenyér, majd egy hét múlva már kettő, aztán fél év múlva fél kiló zsíros kenyér abált szalonnával és sült tajával…


Növeld fokozatosan, de sok zöldségfélét egyél, kevés vagy semmi gabonát (különösen ne fehér lisztből). Húsokból a soványakat részesítsd előnyben.

És mozogj rendszeresen.


A koplalásnak mi volt az oka?

2016. szept. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Onnantól kezdve nem kerülheted el a hízást, hogy kalóriatöbbletet eszel.
2016. szept. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyilván nem, csak nagyon lassan emeld és csak a súlytartó szintedig.

Kitartás!:)

2016. szept. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

NE EMELD!

éhes vagy mi? :D

2016. szept. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ne mondjátok már h ne emeljen mert mi lesz... Kérdező, nyugodtan lehetsz többet de akkor mozogj mellé.

Aki azt írta h addig emelj míg elered a súlyt amit akarsz,meg aki a szalonnás plt írta azoknak volt igaza.

Ha viszont nem éhes vagy csak az íz a fontos akkor pl edeset gyümölccsel sósat magokkal tudsz helyettesíteni a sok f.s pékáru helyett.

2016. szept. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fokozatos emelés jó, persze a hízás akkor jöhet, ha kalóriatöbbletben eszel, kalóriaigény fölé ne menj fokozatosan se :) Ha többet akarsz enni, mint az igényed, mozogj többet.
2016. szept. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!