Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi a test feherje szuksegl...

Mennyi a test feherje szukseglete? 1 gramm vagy 2 gramm kilonkent? Ha nekem 132 kg a sulyom es 2 grammot kene megenni dietaban, akkor 264 gramm feherjet kene megennem?

Figyelt kérdés

Meg 100at is alig tudom. Kit kene tennem?

Hiaba eszem sajtot, amiben 28 gramm van hogyha zsiros.

A tojasfeherje eleg csekely, napi 1 adag turot eszem, de nem akarok tobb kilot megenni 😁


2016. szept. 10. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Hùsról hallottál már? Egyébként nagyon fontos h sok vizet igyál különben a sok fehérje karos a vesekre...
2016. szept. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az ízmaidnak, kötőszövetedek, bőtödnek stb van szüksége fehérjére.. a gsírodnak nincs...tehát neked mint daginak nem kella testsúlyoddal számolni...

Azt javaslom, nézd meg milyen magas vagy, vonj ki belőle 100-at... na így megkapod azt, ha totál kigyúrt atursl testépítő lennél ennyi kg lennél... ebből saccold meg, hány kg lehet a jelenlegi szálkás testsúlyod... ha abszolút kezdő testépítő vagy,szerintem nyugodtan számolhatsz 70-80 közti súllyal...

2016. szept. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem gsír, hanem zsír :D
2016. szept. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csirke am ha kover vagy tuti nem kell annyi eleg mondjuk masfel g 160 nal nem kell neked tobb
2016. szept. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hulyeseg. Elvileg zsirmentes testtomegre kellene szamolni a 2 grammot.
2016. szept. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahogy már írták, nettó testtömegre is bőven jó a 2 gramm, de már 1,5 se rossz.


Van egy csomó fehérjeforrás, olyan is, amiben jóformán csak az van, szénhidrátos és zsíros is. Én tojásból könnyedén beviszem a valahol 50 kg alatt levő zsírmentes testtömegemhez a fehérjét... De növényi napokon is megoldom. Aki eszik sovány húst vagy sovány túrót, annak ennél még sokkal "egyszerűbb" (nekem is egyszerű, csak szálkásításkor a fehérje s kapcsolt részei mellé alig fér valami. persze ezen több mozgással lehet segíteni s voltaképpen én is ehetek tojásfehérjét).

2016. szept. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja oke igy mar ertem. A zsirmentes testemre szamolva kabe jo a mostani feherjebevitelem 😊
2016. szept. 10. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!