Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 166 cm,64/65 kg,16/l. A hasam...

166 cm,64/65 kg,16/l. A hasam kimondottan lapos, a karom kicsit husis (ez nem zavar), de a lábam kifejezetten vastag. De tényleg az. Mit tegyek, hogy olyan 58-60-ra lefogyjak?

Figyelt kérdés
Deréktól lefele szeretnék fogyni, de az a baj, hogy mindenféle sporttól (heti 7-8 óra) meg diétától csak a hasam megy lejjebb. Vagy végülis lehet h a combom+vádlim is formálódik, csak az kevésbé látványos.. A testzsír százalékom 20. Mit (t)egyek? Van akinek hasonló az alkata? Ti változtattatok-e, és ha igen, hogyan?
2016. szept. 11. 08:31
 1/4 anonim válasza:
Guggolas, biciklizes, görkorizas, futás, kitörések :) ezek tudnak segíteni talán
2016. szept. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen adatokkal ez alkati dolog, szóval az arányok maradnak majd akkor is, ha fogysz. Optikailag javíthatsz rajta megfelelő öltözködéssel és a felsőtest erősítésével.
2016. szept. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :)

De ha a felsőtestem erősítem, akkor ilyen 70kg-os díjbirkózónak fogok kinézni, nem? Vagy kimondottan kövér leszek, az meg azért nem jó. Inkább a lábamat igazítanám a felsőtestemhez mint fordítva:s De köszi azért:)

2016. szept. 11. 11:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, attól, hogy felsőtestre erősítesz sem kövér sem pedig dijbirkozo nem leszel. Az izmok adják a test szép formajat, egy szép váll, szép karok nagyon sokat segítenek az osszhatason. Nyugodtan eddzel minden izom csoportra.


Én is hasonló testalkatú vagyok, a hasamom már semmi felesleg nincs, a fenekem még mindig nagy. Mivel a hasamrol már nem tudok fogyni, bizom benne, hogy most mar az utolso 5 kilo a fenekemrol fog lemenni :)

2016. nov. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!