Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek? Hogy fogyhatnék le?

Szerintetek? Hogy fogyhatnék le?

Figyelt kérdés

Sziasztok.15 éves vagyok

és fogyásra van szükségem.

Szeretnék lapos hasat.

Nem siettetem viszon azért 3-4 hónapon belül szeretnék.Ezt az egészet a saját egézségem miatt és egy fiú miatt csinálom.A fiú már most járna velem de nagyon nehezen mondok mindig nemet.Szeretnék szép lenni hogy csak jót mondjanak rólam az ismerősei stb...

Szerintetek napi Rubint Rékával,ugráló kötéllel és hétvégi edzéseken/gépeken/le tudok azért fogyni gyorsabban.

Fontos lenne...köszi:)


2016. szept. 12. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Rubint rekat hagyd meg a hulyeknek

Olvasd el a sarga kapszulat abba vannak alapok etrend edzotermi edzes de szerintem mondhatnal neki nyugodtan igen mert egy ido utan nem fog elhivni aztan nezhetsz

2016. szept. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
34%
futás és felülések.egyre többet
2016. szept. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
52%
Hiába mozogsz bármennyit, az étrendeden kell változtatni, anélkül nem fogsz tudni fogyni. Zsírégetésre ezen kívül a hosszan tartó, lassú futás vagy sétálás is jó, viszont mindenképp figyelni kell az étkezésre.
2016. szept. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
52%
Pontosan. 5x fuss 1 nap , es reggel is mert akkor jobban egnek a kaloriak. Ha nincs etrend paszhatod az egeszed. Egyel szaraz hust zoldseget gyumolcsot salatat , meg minden ilyet. Felulest ne csinalj , szetpassza a gerinced.
2016. szept. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Futás,felülés,hasprés
2016. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
79%
Felülés helyett hasprés, vagy konditeremben több hasizom-erősítő gyakorlatot is végezhetsz. Viszont ezek sem fogják eltüntetni a zsírt, csak az izomzatot erősítik meg, így az étrend változtatása elkerülhetetlen.
2016. szept. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek nagyon kedvesek vagytok hogy leírtátok.Igen azt hallottam hogy az étrenden mindenképp kell változtatnom.Szeretnék is.Csak mindig féltem hogy egy idő után nem látom a változást és azért adom fel.Nagyon elfogult vagyok magammal és sosem látom magamon a változást.Azt gondolom hogy nincs értelme ha nem változtam és ezért abba hagyom viszont most elterveztem és bele vágok.

Tényleg köszi hogy írtatok.

2016. szept. 12. 20:58
 8/8 anonim válasza:
90%
Szia.Amit tudok ajánlani nagyon melegen az a fehér liszt és a finomított cukor elhagyása....Ezek nagyon durván hízlalnak.Ezen felül a mozgás is nagyon lényeges az alakformáló hatása miatt.Én viszont inkább azt tanácsolom hogy kora este fuss,mert lehet hogy én vagyok a hülye,de a kalóriák ugyanúgy égnek mint reggel...,de az izmaid ilyenkor a leglazábbak(reggel még merevek) és ha már futottál nem fogod elrontani egy vacsival...Ha van kérdésed és érdekelne még pár tanácsom írj és szívesen segítek .
2016. szept. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!