Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a módszerrel mennyi idő...

Ezzel a módszerrel mennyi idő alatt tudok lefogyni?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és leszeretnék adni kb.10 kg-t és arra gondoltam hogy úgy fogyókúráznék hogy az iskolába megeszek egy szendvicset (egy szelet kenyér rajta vajjal) valamint itthon ebédre egy közepes adagot. És a tesi óra (kb.40perc)lenne az én napi "edzésem"..az elég?(Minden nap van tesi órám.)És szerintetek így mennyi idő alatt tudom leadni a 10 kilót?

Kérek mindenkit hogy a rossz indulatú megjegyzéseket mellőzék,köszönöm!



2016. szept. 12. 21:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá tenném hogy napi 2 liter VIZET iszok!
2016. szept. 12. 21:38
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát báttya nem tudom milyen suliba jársz de a legtöbb suliban a tesi semmire nem jó. De elég ha a kalóriákat számolod.
2016. szept. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
és vacsi?
2016. szept. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fehérjét is eszel vagy az izmaidra semmi szükséged?

Zöldség? Bármi értelmes?

"egy közepes adagot" - jó, de lekvárostésztából vagy húsból? Ez nem étrend s kétlem, hogy egy szelet kenyér és egy normál ebéd kiteszi a szükséges mennyiséget...


Az iskolai tesi kb. semmi, de a fogyás az étkezésen múlik. Mozogni azért nem árt, sőt kell, a tesi picit jobb, mint a semmi... Én azért nyomnék mellé valamit, ha mást nem, hétvégén túráznék vagy bicajoznék.

2016. szept. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Szerintem 13 évesen túl sok a 10 kg. Ha még csak egy pár kilóról lenne szó az még úgy rendben van.

Ne érts félre, nem rosszindulatból mondom, de én pl.ismertem egy olyan lányt, aki egészen fiatal korában akart lefogyni, aminek meg is lett az eredménye. Nem fejlődött ki rendesen a méhe és nem lehetett gyereke.

Szóval csak ésszel a nagy súlyvesztéssel!

Amúgy a normális fogyás heti 0,5-1 kg. Ha többet fogysz, akkor csak vizet és izmot veszítesz a szervezetedből.

2016. szept. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na azért ezt ne nevezzük módszernek....
2016. szept. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!