Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Dagi vagyok mit tegyek?

Dagi vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés

Leakarok fogyni de nem tudom, hogy kezdjek neki.

13l


2016. szept. 13. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Hany kilo vagy es hany centi?
2016. szept. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

kevesebb kaja, több mozgás.

de ha eléggé lekötöd magad alapból kevésbé vágysz kajára.

2016. szept. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Azt mondják, hogy 30%-ban a mozgás és 70%-ban az étkezés határozza meg a fogyókúra sikerét. Nagyon fontos, hogy fejben döntsd el, hogy bármelyik fogyókúrát kezded el, akkor végig csinálod. Nézz körül a lehetőségek között és olyant válassz, amit hosszútávon is be tudsz tartani, esetlen életformáddá is válhat, így biztosan nem fogsz soha visszahízni. Nem tudom milyen korosztály vagy...de végül is teljesen mindegy...a lényeg, hogy kezdj neki minél hamarabb, mert minél tovább vannak rajtad a kilók, annál jobban megkötnek és már nehezebb megszabadulni tőle. Én nem rég fogytam le egy különös diétával, igaz csak 5 kg-ot, de nem is volt többre szükség és nagyon örülök neki. Ez még tavasszal volt és azóta is tartom a súlyomat :)
2016. szept. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 nikolett12345 válasza:
kerres neten egy egy etlapot
2016. szept. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
éhezz, sportolj, de fő az éhezés... ilyen ez a női sors
2016. okt. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Olvasd el ezt a cikket és értelmezd, esetleg olvastasd el anyukáddal is.

2016. okt. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos hogy dagi vagy? Vagy csak te látod úgy ;) minden nézőpont kérdése.
2016. okt. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem csak én látom magam így hanem az iskolaorvos is ezt mondta, hogy kellene fogynom de nem mondta ,hogy hogyan.
2016. okt. 8. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!