Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Káposzta diéta? Mi a véleménye...

Káposzta diéta? Mi a véleményetek errol?

Figyelt kérdés
A mamám mesélte h a neném egyszer csinált káposzta diétát azaz 4 hétig káposzta levesen és vizen élt és igy fogyott 20 kilot!
2010. ápr. 22. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok neki! Én 3 napig csináltam,de 3.nap már ki is jött belőlem,mielőtt lenyeltem volna. Azóta sem eszem meg a káposztalevest,sőt semmilyen káposztát!
2010. ápr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi a véleményem? Hogy nagyon átmeneti az eredmény. A víz3 káposztaleves kizárólagos fogyasztása tulajdonképpen ÉHEZÉS, és mint olyan, nem egészséges.

Azt tudnám már meg, hogy mikor jönnek rá az emberek, hogy semmi ehhez hasonló hókuszpókusz nem működik...

2010. ápr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia egyszer én is csináltam. Tényleg nagyon hatásosan kehet vele fogyni, de sajnos számomra a leves annyira borzasztó volt, hogy alig bítram belőle enni. Rendesen öklendeztem már a szagától is (pdig egyáltalán nem vagyok válogatós, és egyéb formátumokban kifejezetten szeretem a káposztát). Amúgy minden nap lehet még valamit enni a levesen kívül (van egy pontos napi menetrend ami biztos szintén fent van a neten a recepttel együtt).

Én azt tanácsolom, hogy főzz egy kis próbaadagot, hogy ha nem bírod megenni akkor ne kelljen kidobni egy egész fazékkal. Amúgy tényleg nagyon jól lehet vele fogyni, szóval sztem próbáld ki.

2010. ápr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Az idő lehet megszépíti a dolgokat! Én úgy hallottam hogy 1 hétig csinálták a régi öregek, nem tovább, és nem ilyen látványos dolgokról beszéltek, csak 2-3 kilóról, és könnyebbség érzetről. Lehetséges hogy igaz, mert a káposzta nagyon jó zöldség és táplálék! Sok rostot tartalmaz, nehéz megemészteni, jól telít, tisztítja a beleket, helyre tesz.

A lényege mindenképpen abban van, hogy erős tápanyag és ezáltal erős kalória megvonás van a káposztaleves kúra alatt... és ha valaki a fotelben TV-zik 1 hónapig és a káposzta leves mellé fehér kenyeret, cukrot, cólát, csokit, disznótorost eszik, még ha keveset is, akkor 100% hogy nem működik! Ha mozogsz, aktív vagy, csak vizet iszok mellé, és nem eszel semmi mást akkor működnie kell!

De szerintem ennél vannak sokkal jobb módszerek is!

2010. ápr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gáz, mert nagyon egyhangú. Egy csomó fontos dologhoz nem jut hozzá a szervezeted, aztán egyszer csak majd nem bírod tovább és bezabálsz és bbahagyod az egészet (=kudarcélmény. Unalmas és nehéz. Számold inkább nagyjából a kalóriákat (ehhez minden támpont megvan a neten és a csomagolásokon)és akkor mindent ehetsz, ami csak jólesik, csak kevesebbet.
2010. ápr. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!