Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindent eszek mégis fogyok,...

Mindent eszek mégis fogyok, hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

4 hónapja fogyókúrázok eddig 12kg ot adtamnle,úgy,hogy az életmódomon nemis változtattam igazán. Sokfajta fogyókúrát kipróbáltam ám mikor elértem a célt visszatértem a régi táplálkozásomhoz mert nem bírom hogy ne egyek csokit,zsömlét tésztákat stb.


Ezért ezen nemis változtattam mindent eszek este 6 után max zoldseg,gyumi vagy semmi


Íme a mai napom

Reggeli = [link] (ebből 1db)


Ebéd = [link] (ebbol 2 db benne vaj es sonka) 6 szem teknosos gumicukor


Vacsi = [link] (ebbol 1db , most csak ugy magába) hozzá ettem egy tál savanyú krumplilevest


És minden étkezés után ezt iszom = Sió Vitatigris piros gyümölcs-mix gyümölcsital


Nemigazán tudom,hogy mitol fogyok ilyen táplálkozás mellett sokan else hiszik,hogy így fogytam le. De én orulok mert vegre sikerult ugy lefogyni hogy semmirol sem mondtam le :)

Voltam orvosnál is a biztonság kedvvéért hol kiderult semmi baj nincs ami indokolná a fogyásom ,minden rendben :)


2016. szept. 15. 15:32
 1/9 A kérdező kommentje:
De pl a kínaiban kapható mézescsirkét is előszeretettel eszem krumplival ebédre :)
2016. szept. 15. 15:35
 2/9 anonim válasza:
100%
Nem lehet az, hogy ugyan nem változott az étrended azaz ugyanazokat eszed, de kevesebbet mint ezelőtt? Szóval lehet, hogy a bevitt étel mennyisége változott?
2016. szept. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez az orvos dolgot kurtán-furcsán elintézted. Nincs bélférged ?
2016. szept. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azon kívül, hogy ez egy kupac szemét, kalóriában nem túl sok egész nap, kb. 1500. Tápanyag kb. 0, csupa üres kalória. Mindegy, mit eszel, ha kalóriadeficitben vagy, fogyni fogsz, akkor is, ha az amit beviszel zsírszalonna porcukorral. Más kérdés, hogy mennyire egészséges.
2016. szept. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Valószínű akkor igen,hogy kevesebb a mennyiség. Regen unalomból sokat nassoltam még ezek mellett már ilyet nem csinálok,hogy felesleges nasi :)

Még nem számoltam hogy ezzel a fogyokuras modszeremmel mennyi kcalt fogyasztok :)

2016. szept. 15. 16:18
 6/9 A kérdező kommentje:

Nincs bélférgem :)

Meg a leukemiat es a rákot is kizárta az eredmény mert ugyebár azis okozhat fogyást

2016. szept. 15. 16:19
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem leszólni akarlak...

1: Ha túl sokat fogysz, az nem jó. Ha már elérted az egészséges célod, ne akarj anorexiásra fogyni

2: Remélem neem ilyen mindennapod, de ha mégis, akkor el kéne kezdened enni zöldségeket, gyümölcsöket is, hogy elég vitamint, ásványi anyagot vegyél magadhoz. Sok hiánybetegség miatt is le lehet fogyni (aminek persze az emberek nagy része eleinte örül, de aztán a kórházban feküdni mégsem olyan jó dolog...) Nem kioktatni akartalak, de tényleg megpróbálhatnál változatosabban étkezni. :)

2016. szept. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Persze, hogy fogysz, hiszen koplalsz. Egyéb kérdés?
2016. szept. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%
Fogysz mert semmi tápanyagot nem fogyasztasz... legyél büszke az étrendedre csak majd 10-15 év múlva az érsebészeten, vagy még rosszabb esetben az onkológián is legyél ennyire büszke arra, hogy suemét kajával is fogysz, majd mikor a doki már robot üzemmódban közli a rossz hírt, mert nem egy olyan hülye van ám mint te...
2016. szept. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!