Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ajánlanátok derék vékonyít...

Mit ajánlanátok derék vékonyítására? (többi lent)

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és 60 kg. 10 kg-ot szeretnék leadni, hogy 50 kg legyek. Főleg a csípőmön és a combomon van felesleg. Ha lefogyok akkor szerintetek mennyivel lesz vékonyabb a derekam? :/ Mert csak vékonyodna.. amúgy 67 cm és 60-at szeretnék:/ tudom, hogy 7 centi sok, szinte lehetetlen, vagy lehetetlen is. De azért kérdezlek titeket, hogy ti milyen vékonyítási tippet ajánlanátok?://

2016. szept. 21. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs vékonyítási tipp, ez genetika.

S ne a számok bűvöletében élj, hiogy 50 kiló és 60 centi... Ha esetleg van rajtad zavaró, tényleges háj, fogyhatsz egy kicsit (bár inkább csak életmódváltást ajánlok s lesz, ami lesz, nagyon fiatal vagy ahhoz, hogy kicsit is drasztikus lépéseket tegyél s okod sincs rá, karcsú lehetsz), de akkor is a felesleges háj eltüntetése legyen a célod, nem "50 kiló"...

2016. szept. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De fél évvel ezelőtt 50 kg voltam és nem volt hájam szvl^-^ És de úgy értem, hogy hallottam, hogy a hullahoppal lehet vékonyítani a derekat stb. És hogy ti ismertek még ilyen vékonyítási módszereket? És egyébként nem vagyok karcsú mert nem vagyok valami magas a súlyomhoz sajnos.
2016. szept. 21. 14:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy most 50kg-osan is hájas leszel; de az is, hogy 56kg-mal tiszta szálkás.
2016. szept. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Huhúú na azt kötve hiszem, hogy 50 kg-osan hájas lennék:DD 174 cm vagyok, és ahhoz sok a 60 de az 50 már nem olyan sok hozzá szerintem.. És egyébként sem arról szól a kérdés, hogy hájas leszek e ha lefogyok, hanem hogy hogy vékonyíthatnám a derekam... neked h jött ez a válasz? o.O
2016. szept. 21. 15:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Na akkor essünk neki újra.

Még mindig nincs lokális fogyás, holnap se lesz. Hullahopozhatsz, max az izmokat erősíti. Fogyni 70%-ban diétával lehet, és az genetika, honnan fogysz. Viszont elég $zar lehet a testösszetételed, ha 174 cm-hez 60 kg sok. Vagy szimpla testképzavar...

60 kg pont ideális. 50 kg krwa kevés ehhez a magassághoz.

Leírhatod még 3x, amiket eddig, akkor sem tud mást válaszolni senki.

2016. szept. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pedig írták, hogy valaki a derekából fogyott 7 cm-t hullahoppozásal.
2016. szept. 22. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!