Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék abban segítséget...

Princess20 kérdése:

Szeretnék abban segítséget kérni, hogy szerintetek egy 13 éves lány, ha nagy túlsúllyal van szemben, akkor diétázhat? (persze nem drasztikusan) Ha érdekel valakit, át is küldöm, de kb.10 kg. feleslegem van.

Figyelt kérdés
2016. szept. 21. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
nemcsak hogy diétázhat, hanem kötelező is! természetesen ésszel, olvass utána, egyél naponta többször keveset és a legfontosabb, hogy mozogj. Akár tölts le egy norbi tornát, nagyon hatásosak ám, minden nap jó 40 percet aerobikozz rá és látványos eredményt fogsz elérni. Nyilván tudod, hogy liszt, cukor, tömény szénhidrátok kizárva, sok zöldség, gyümölcs és jó úton jársz.
2016. szept. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen! Változtass egy kicst az étrendeden kezdetnek hagyd el a cukros ételeket. Pl ne egyél péksütiket reggelire hanem valami teljes kiörlésű vagy szénhidrátcsökkentett kenyeret tojással pl. Meg kezdj el valamit mozogni is! Ha birsz futni, akkor még mehetsz, vagy tornázz otthon. Sok szerencsét! :) Amúgy én is most fogytam 5 kilót augusztus közepe óta. Minden héten 4x 5x futok 30-45 percet (attol függ hogy milyen kedvem van), szoval a mozgás is sokat segít,így formásodsz is! 17/L Hajrá! ;)
2016. szept. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el :


[link]

2016. szept. 22. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Hegyen lakom,és a buszmegállóig hegyen megyek le-fel.Tudom,hogy most az is jönne,hogy szálljak le hamarabb,vagy menjek gyalog/biciklivel,csak nemrég költöztünk ki Németországba,az iskola pedig a szomszéd városban van,így nem tudok.Mozogni még ugrálózni,otthon haverral kosarazni,focizni szoktam és benti edzéseket is végzek.Találtam egy szerintem jó diétát,csak érdekelt hogy kívülállók mit gondolnak erről a dologról...
2016. szept. 22. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!