Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 175cm és 65kg,22éves lány...

175cm és 65kg,22éves lány vagyok. Inkabb a hasammal van gondom, tényleg teljesen olyan mintha babás lennék, mindig oda hízok. Tornaztam kb egy hónapig de nem sokat ert. Szerintetek ha elkezdenék estenként futni az segítene?

Figyelt kérdés
Ès mennyit kellene? Hany km, mindennap? Nagyon koszonom aki segit es ad tanacsot.

2016. szept. 15. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy hónap torna? Ugyan már.


Fél év intenzív, heti 6-7 óra mozgás (erősítés, nyújtás és tánc) után bújtak elő a hasamon a kockák. Nem lesz egy hónap alatt senkinek lapos és feszes hasa.

2016. szept. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ertem,koszonom szepen :)
2016. szept. 15. 13:41
 3/4 anonim ***** válasza:

fontos, hogy számoljál, mert az egész szimpla fizika.


1 kiló zsír az 9000 kcal, ennyit kell leadnod, hogy 1 kg-t fogyjál.


Na, most vedd hozzá, hogy 65 kilósan ha futsz 5km-t, az kb 300 kcal minuszban. 300 kcal kb egy nagyobb szendvics, vagy egy kisebb szelet torta.


Tehát, ha nem változtatsz az étrendeden, akkor nem fog sikerülni sajnos. leadni a kilókat iszonyat kemény munka, de ha elszánod magad, sikerülni fog! hajrá!

2016. szept. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen igazad van, le kell szoknom főleg az èdessegrol. Nagyon koszonom h irtal :)
2016. szept. 16. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!