Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbáltatok már olyan diétát,...

Próbáltatok már olyan diétát, ami bevállt?

Figyelt kérdés
Pl 90 napos diéta stb.

2016. szept. 22. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Életmódváltás. Ez az egyetlen, hosszútávon is működő dolog. Időszakos diétákra kár időt pazarolni. Első lépés annak eldöntése hogy fogyni akarsz-e.
2016. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. Harcosok étrendje.
2016. szept. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szálkásító diéta, ketogén diéta.
2016. szept. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ketogén diéta
2016. szept. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Életmódváltás, eddig -13 kg.
2016. szept. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kövéren elég volt egy szolid szénhidrátmegszorítás (80 gramm, akkor már túl voltam egy életmódváltáson, bőséges keret volt), most már nincs diéta, amivel lemennének az utolsó kilók, ha nem vagyok extrém fegyelmezett s nem vagyok az. Pedig most már mozgok is.

Az elmélet egyszerű, kalóriadeficit. Ennek az elérése nehéz bizonyos embereknek, diétától függetlenül. Nálam viszonylag sok mozgás nélkül képtelenség. S akkor is ketogén diéta és kis evési ablakos időszakos böjt kell hozzá (ezt a kombót szeretem, tömegeléskor, súlytartáskor nincs is vele baj, a szálkásítás a probléma), a leglaktatóbb ételeimmel s igencsak ügyelve mindhárom makrotápanyagra, el ne szálljon valamelyik vagy mind...


Nagyon emberfüggő, ki mit bír s mi válik be neki.


De mindenkinek az életmódváltás az igazi (maximum a fogyás erejéig kicsit szigorúbban), jó étrend, mozgás. Sokaknak bejön a szénhidrátcsökkentés, de nagyon emberfüggő, kinek mennyi kell, van, akinek rengeteg s ezzel nincs is baj, amíg elhasználja.

2016. szept. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Harcosok étrendje azért nem jó, mert azt nem mindenki szervezete nyeli le (tudok olyat, akinek az életét változtatta meg pozitív értelemben, de olyat is, akinél többet ártott, mint használt, pedig mindketten jól csinálták).


Én a paleot ajánlom, ha fogyni szeretnél, amikor elérted az ideális súlyt, akkor majd döntesz, hogy hova tovább.


De egyébként eleve a clean eat is hatásos. A lényeg nem csak az, hogy mit eszel, hanem hogy mikor és mennyit.

Sajnos az első válaszolónak igaza van, életmód váltás nélkül labilis egy diéta, jöhet a jojó effektus, a rossz kedv, meg társaik.

2016. szept. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!