Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mire véljem, hogy én rajtam...

Mire véljem, hogy én rajtam kívül mindenki látja, hogy lefogytam?

Figyelt kérdés

12kg ot adtam le 67 kgrol lettem 55kg. Nem számoltam kcalt mindent megettem ami jól esett. Igaz ezt a 12kg ot 4hónap alatt adtam is le.

Sokan mondják,hogy de csinos lettem stb es nekem az tűnt fel,hogy én ugyan olyannak látom magam mint amilyen voltam a fogyókúra elott azaz 67 kg.

Egyedul csak a mérkeg és a régi ruháim amikből látom,hogy fogytam,tükörbe es fényképeken nem látom a fogyást

Szeretnék meg 5 kg ot fogyni de nem tudom,hogy kéne e akik ismernek azt mondják,hogy ettől lejjebb már ne menjek,nem tudom igy elég nehez eldonteni ha nem látom az eddigi folyásomat se.


19/L 158cm

Miért van ez,illetve mikor fogom énis látni a változást?


2016. szept. 25. 07:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj fényképet, és hasonlítsd össze egy régebbi képpel.
2016. szept. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Négy hónap alatti 12 kg-os fogyásnál úgy, hogy semmit nem csináltál, én azért megvizsgáltatnám magam.

Ekkora súlyveszteség normál esetben jó diétával és aránylag sok mozgssal érhető el ennyi idő alatt.

2016. szept. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű: te minden nap látod magad, mások meg csak ritkábban, ezért nekik szembetűnőbb a változás.

Ne addig akarj fogyni, ameddig már te is látod, hanem most már tényleg hagyd abba!

A fényképezés tényleg jó ötlet!!! Vegyél elő régi képeket, és nézegesd őket!

2016. szept. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Neked azért nem szembetünö, mert mindennap látod magad. Kérdés, hogy mivel fogytál ennyit ilyen rövid idő alatt...
2016. szept. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
:) Látom a 3-assal egy rugóra jár az agyunk... :) 4-es 1-es vagyok
2016. szept. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Rendben kiprobalom ezt a fenykepes dolgot,koszonom :)


Elnezest ha pontatlanul fogalmaztam,a fogyásert en tettem,csak a nkrbi update,szenhidratszegeny eletmod,edesseg elhagyas stb nekem nem valt be,nem birtam betartani es visszahiztam. Mostpedig kevesebb adagokba igaz de egesz fogyasom alatt sott meg mostis eszek csokit,sutit,kenyeret,szalonnat stb es nem hizok vissza se

:)

2016. szept. 25. 08:34
 7/15 anonim ***** válasza:
Tök jól csináltad amúgy. De most már ne akarj fogyni, tényleg.
2016. szept. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan add le meg azt az 5 kilot. Ha nem latod a kulonbseget, akkor azt sem fogod latni, amikor szepen lassan jonnek vissza a kilok.


En hasonlo helyzetben voltam 2 eve, minden baratom azt mondta, hogy alljak le a fogyassal, jol nezek mar ki. Persze nem hittem nekik, meg is kerdeztem itt: http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__57..


Osszessegeben lementem 57 kiloig, aztan probaltam normalis eletet elni. Mivel sosem voltam igazan vekony, mindig volt valamennyi zsir rajtam, nem lattam nagy kulonbseget, amikor a kilok szep lassan jottek vissza. Egy ev alatt visszaszedtem 10 kilot. :(


Most kezdtem elorol. Es nem fogok megallni, amikor a barataim azt mondjak. Akkor fogok megallni, amikor mar jol erzem magam!


A te magassagoddal 55 kilo meg nem eleg, szerintem. Valahogy igy nezhetsz ki: [link]

2016. szept. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

He hallgass a 8-asra, 158 centihez nehogy leadj még 5 kilót!!!


12 kg-t már szemmel is lehet látni, ha ez nem megy, jó ötlet a fényképes, vagy arra is figyelhetsz, hogy régen mennyivel nehezebben jött rád 1-1 ruha. De ne fogyj többet! Az is lehet, hogy enyhe testképzavarod van, én mikor fogytam, 3-4 kilót simán észrevettem.

2016. szept. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Hogyne, semmi ertelme olyanra hallgatni, aki mar atment ezen.
2016. szept. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!