Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Letudok fogyni 30 kg-t igy?

Letudok fogyni 30 kg-t igy?

Figyelt kérdés

Nyarra leakarok fogyni. Vissza 55 kilora. Most 85 vagyok 165 cm-hez.

Nekialltam heti ketszer 1 orat kondizni es 40 percet melluszni, emellett egeszsegesen eszem.

Igy nyarra lemehet?


2016. szept. 28. 17:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a fehérjét keveslők táborához... Nem kell salátán élned, kalória is kell rendesen, csak ugye elhasználni még sokkal többet el kell...

Többet mozognék a helyedben s egy igazán jó étrendre térnék, normális, tápláló ételekkel.

2016. szept. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Érdekes én 20 évvel ezelőtt voltam egyetemista és kolis, de lazán megfőztem bármit akár a konyhán, de előfordult, hogy rezsón a szobában...
2016. szept. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Könyörgök, harminc kiló túlsúllyal ne kezdj el saját szakálladra futkározni, mert se értelme nincs, se nem egészséges...!
2016. szept. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes lenne felkeresned egy személyi edzőt. Nem azt mondom, hogy rendszeresen járj hozzá ( az lenne a legjobb ), de 1-2-3 alkalommal felmérne, és megmondaná, mi a hatékony edzésterv számodra. Nem sértésből mondom, de 30 kg plusszal ha 40 percet szeretnél futni, abból nagy gondok adódhatnak. Szétmegy a térded, kifulladsz, rosszul leszel. Nem szabad a semmiből a dolgok közepébe vágni, egy jól felépített terv kell. Kicsiben kezdeni, majd fokozatosan nehezíteni. Talán meg lehet beszélni egy edzővel, hogy összeállít egy étrendet, edzéstervet, és mondjuk 2-3 havonta kontrollra mész hozzá. Ha semmiképp nem akarsz edzőhöz menni, akkor ilyesmi mozgást javasolnék:


Heti kétszer 1 óra : 25 perc bicikli, 20 perc gyaloglás futógépen, 15 perc elipszis tréner. E mellett számold ki, mennyi kalóriát kell bevinned egy nap, hagyd el a cukrot és a fehér lisztet, kerüld a krumplit, tésztát, egyél lassan felszívódó szénhidrátokat. Ügyelj a rost bevitelre, és igyál naponta legalább 2-3 l vizet.

2016. szept. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!