Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tini korban, hogy kell fogyni?...

Tini korban, hogy kell fogyni? SOS!

Figyelt kérdés

164cm/53kilo/14/l Sajnos a térdem nem jó de a hasam kerek és a csípőmön is van egy kisebb felesleg.A térdem sajnos nem jó. Nem tudom mit tegyek!!(a bunkó válaszokra nem vagyok kíváncsi)Nagyon fontos lenne mert nem érzem magam jól a bőrömbe!


Mit sportoljak?

Mit egyek/mit ne?

Mit tegyek?



#has #derék #térd #tini fogyás
2016. szept. 28. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kell fogyni. teljesen Ideális, vagy még az is lehet hogy kissé sovány vagy.
2016. szept. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ennyi idősen növésben vagy, kalória többlet kell a szervezetednek, még vagy 5-6 évig. Ez persze nem zárja ki az egészséges étkezést, és a sportolást.
2016. szept. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

kismillió oldal van róla

szabályos súlyzós láb edzéssel meggyógyíthatod a térded, főleg fiatalon

[link]

youtube

ldcfitness

dubi anna

chris ho

2016. szept. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Iratkozz be valami sportra pl: atlétika, röplabda, tánc(hip-hop) vagy bármi amiben sokat kell mozogni ugrálni. Minden nap edzhetsz is nem sokat én csak ennyit csinálok: 50felülés 20 törzsemelés 30 guggolás 10 fekvőtámasz. Ill. én azt hallottam hogy a hulla hop karika nagyon jó a csípőre. Ami pedig az étrendet illeti egyeltalán vagy csak tényleg nagyon keveset egyél édességet. Reggelire valami gyümölcs iskolában azért jobb a szendvics, nehogy lemenjen a vércukrod. Ebédre pl kérd meg anyukád csináljon gyakran natúr csirkemellet valami rízs féle körettel, vacsira meg eszel azt amit reggelire és nagyon figyelj rá hogy délután 6 után ne egyél, ez nagyon fontos!!! Ha teheted minden nagyobb étkezésed (reggeli, ebéd, vacsora) után menj el sétálni! Inni pedig ne ezeket az agyoncukrozott hülyeségeket idd, hanem ajánlom a vizet! Esetleg ha érzel magadban annyit, akkor hétvégén reggel/este futhatsz is kicsit. Ha nem laksz tül messze/közel az iskolától mehetsz biciklivel/rollerel attól függ mid van. Remélem segítettem:)
2016. szept. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a 4-es minden mondatában van egy helytelen dolog :D amit csak naponta 2szer kérdeznek meg, de nem baj, segítettél öszeírni a mit ne dolgokat :D
2016. szept. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ehh. Minden tini fogyni akar. Elcsesz titeket a sok sz*r ami a tévéből meg mindenhonnan rátok ömlik.

Ebben a korban még fejlődnie kéne a szervezetednek. Egyél rendesen, a cukrozott dolgokat azért hanyagold, ne igyál üdítőket, helyette csak vizet.

Kezdj el valami sportot, ahogy előttem is írták.

Így teljesen rendben leszel.

2016. szept. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4es vagyok

5ös mi a problémád az én válaszommal? Összeírtam neki hogy miket tud csinálni a jobb alak érdekében, ez miért baj? Hogy nem neked jutott eszedbe?

2016. szept. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

nincs helyi zsírégetés

az egész napos kaja számít, nem a 6 utáni

ezek után kétlem, hogy tudsz helyesen guggolni

csak kétszer volt leírva a rossz térd, a röplabda pl életveszélyes lenne így.

az ilyenek kérdezni szoktak nem válaszolni :D

2016. szept. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A röplabdát és a guggolást csak példának írtam, gondolom van olyan értelmes a kérdező hogy ha rossz a térde nem csinálja ezeket. Nekem is rossz a térdem mégis guggolok, kövezz meg:D
2016. szept. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!