Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek 29%-os testzsír...

Szerintetek 29%-os testzsír 25 évesen nőnek nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Most mérték, és teljesen kétségbe vagyok esve, rendszeresen tornázok, napi 1-1,5 órát, ebből 40 perc aerob mozgás próbál lenni, csak a térdeim miatt néha nehezebb, mert porclágyulásom van.Nem eszek édességet, sok zöldséget-fehérjedús kaját eszek, illetve, nem eszek mást,v többet , mint eddig. nemrég elkezdtem dolgozni, sajnos 8 óra ülőmunka, és nekem is feltűnt, hogy sokkal zsírosabb vagyok,mint eddig voltam . Belinkelek egy képet, hátha az segít összevetni a %-kal. súlyra nem tudom, mennyi vagyok, nem merem megmérni ezek után. [link]
2016. okt. 1. 10:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy, azt mondták a vizsgálaton, hogy ez még egészséges, de sok oldalon olvasom, hogy rossznak számít ez a % arány már.
2016. okt. 1. 10:38
 2/8 anonim ***** válasza:
Teljesen átlagos, 25alatt lenne a valóvan jó kategória
2016. okt. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Ez kb a határ szerintem. Ha ennél több súlyt szedsz fel az már lehet jobban meglátszana rajtad.

De ez még nem gáz. Csak mostantól picit jobban oda kell figyelned.

2016. okt. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hidd el,sokan irigyelnék az alakodat!Ezek csak számok,ne foglalkozz vele,érezd jól magad!Csini vagy!
2016. okt. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Teljesen átlagos. Sőt, a kép alapján egyáltalán nem vagy zsíros.

Szerintem ne foglalkozz a mért értékkel, mert lehet, hogy nem is pontos. Ki tudja, hogyan, milyen módszerrel mérték.

A lényeg, hogy hogyan nézel ki. Azt te is látnád a saját szemeddel, ha nagyon zsíros lennél.

2016. okt. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az átlagos kategóriába esel, a képen viszont egyáltalán nem tűnsz kicsit sem túlsúlyosnak. egészségügyi kockázata az előbbi miatt nincsen, így az egyetlen kérdés az, hogy te így elég jól érzed-e magad a bőrödben. ha igen, akkor felesleges változtatnod.


viszont ahogy írod, ahogy idősödik az ember, és ahogy rákényszerül a sok ülőmunkára, és megnőnek a stresszforrások, úgy kell egyre jobban odafigyelni, és még azelőtt közbeavatkozni, hogy elburjánoznának a dolgok. (itt hozzá kell tennem,hogy a leírtak alapján te elég sokat mozogsz munka mellett)

2016. okt. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne legyen bajod az alakoddal! Ha zavar kicsit próbálj mozogni többet, futni stb De szerintem szexi!
2016. okt. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, szerintem is le kéne adnom olyan 5 kilót, majd igyekszek nem elzsírosodni.
2016. okt. 2. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!