Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan sportoljak es dietazzak?

Hogyan sportoljak es dietazzak?

Figyelt kérdés
Vilag eletemben sportoltam, kulonosebben sose volt bajom a kilokkal, de most, hogy eljottem tovabbtanulni Budapestre nem nagyon tudom mit csinaljak mivel nem ismerem a varost. Kijartam futni a margitszigetre de onnan osszeszedtem egy Lyme fertozott kullancsot, (40 napos antibiotikum kuran vagyok) uh oda nem szeretnek tobbszor kimenni, valamilyen olcso javaslatot szeretnek kapni. A masik meg hogy felszaladt par kilo a sok gyors kajatol es szeretnem az etrendemet alakitani de kollegista vagyok, kozos konyhaval ugyhogy ez sem annyira egyszeru, ide meg olyan tippeket varok amik egyszerubbek es nem igenyelnek tul nagy fozest. A celom pedig nem feltetlen a fogyas mert nem elol deszka hatul lec szeretnek lenni, nyilvan szeretnek magamra izmot is, ugy mint eddig, csak nem ismerem a lehetosegeket. Ja meg persze olcsobb megoldasok erdekelnenek mert elegge korlatozottak penzugyileg a lehetosegeim. Az ertelmes valaszokat elore is koszonom :)

2016. okt. 1. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
10ezer súlyzó készlet minden áruházban
2016. okt. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
otthon a szobamban edzek de a koliban kivitelezhetetlen mert annyira keves a hely, hogy epphogy letudok feludni a szoba szabad reszen
2016. okt. 1. 15:22
 3/8 anonim ***** válasza:
minden koliban van kondi
2016. okt. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ebben nincs, itt lakok tobb mint egy honapja ha lenne tudnek rola, kicsit hasznosabb dolgokra gondoltam de azert koszi a valaszokat
2016. okt. 1. 15:39
 5/8 anonim ***** válasza:
A Margit-szigeten futni szerintem klassz dolog. Ugye tudod, hogy az, hogy egyszer összeszedtél ott egy fertőzött kullancsot, az nem növeli meg annak a valószínűségét, hogy megint összeszedsz egyet?
2016. okt. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
minden koliban van kondi, még a gimisekben is
2016. okt. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Keress 'nyers' recepteket, pl.n reform kókuszgolyó, nyers torták, stb.

Úszásra nincs lehetőséged?

2016. okt. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de eszembe jutott az uszas is, csak nem nagyon talaltam meg olyan uszodat ahol a jegy nem 1500 ft mert az hosszutavon sok penz
2016. okt. 1. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!