Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek betegség alatt...

Szerintetek betegség alatt diétázzak, vagy szuneteltessem a dolgot?

Figyelt kérdés
Már 1 hete beteg vagyok,ès mèg mindig nem úgy tűnik mintha javulna az allapotom, tegnap meg tegnap elott 'bunoztem' ,mert rakenyszerultem,de ezt leszámítva a heten diètáztam,meg 2x edzettem (bár lehet nem kellett volna a 2. mert utána rosszabbul lettem) . Szóval?

2016. jún. 5. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Először is. Milyen betegségről van szó?
2016. jún. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A fejem faj,hányingerem van (nem vagyok egy hányós),meg vagyok fazva de nagyon,nagyon sokat fújom az orrom,a torkom faj.Tegnap voltam kirándulni,gondoltam hátha mar csak egy kis megfázás van,aztán jol leszek,jó lesz,de oda se kellett volna mennem szerintem,mert bár jó volt,nagyon fajt a fejem. Szóval?
2016. jún. 5. 08:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ettől még a diétádat nem kell szüneteltetni. Az edzést addig amíg jobban nem leszel hanyagold.
2016. jún. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké ,köszi
2016. jún. 5. 08:26
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
de igenis szüneteltesd, ilyenkor több kaja kell.( vagy a mozgást pihentesd).
2016. jún. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én inkább azt mondanám, hogy amíg teljesen meg nem gyógyulsz pihentesd mind a kettőt, étkezz egészségesen.

Amikor beteg vagyok nem megyek edzeni, se én se a többiek nem díjazzák ha beviszem a kondiba a bacikat. :)

2016. jún. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2016. jún. 5. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!