Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nincs étvágyam?

Miért nincs étvágyam?

Figyelt kérdés

Már egy hónapja tart a diétám, eddig nagyon szenvedtem, mert kívántam a csokit, meg eleve kevesebbet ettem, mint amennyi jól esett volna.

Nagyjából egy hete érzem azt, hogy nincs étvágyam és ha délig nem eszek, éhes vagyok, de nem akarok enni. Ha már nagyon éhes vagyok és elkezdek enni, pár falat után úgy érzem, hogy elég. Szenvedések árán eszek meg 1000-1200 kcal-t, de néha csak 800-at.

Alapvetően nem bánom ezt, de félek, hogy beteg vagyok, vagy ilysemi.


Ez mitől lehet? Tudnátok segíteni? 19L (57 kg 165 cm)


2016. okt. 3. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Félsz az ételtől?

Nekem régen volt ilyen, de akkor hízókúráztam és azért nem kívántam.

2016. okt. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mondanám. Eddig két-három óránként muszáj volt ennem, állandóan éhes voltam.
2016. okt. 3. 13:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez csak egy átmeneti állapot, esetleg bujkál benned valamilyen betegség. Arra azért érdemes lenne figyelned, hogy a napi fehérje- és zsiradékminimumot elfogyaszd, és a vitaminokra is figyelj oda, legalább egy adag zöldséget egyél naponta. Ha zavaróan étvágytalan és gyenge vagy, emésztést segítő gyógyteákkal és vitaminpótlással (pl. B-vitaminok) próbálkozz.
2016. okt. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is a vitaminhiányra tippelnék. Nem egyoldalú a diétád?
2016. okt. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!