Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen diéta mellett milyen...

Ilyen diéta mellett milyen kávét ihatok a Starbucksban?

Figyelt kérdés

Orvosi tanácslatra tejcukor és tejfehérje diétán vagyok amit nagyon szigorúan tartanom kell.

Nem ihatok laktózmentes tejet sem. Árulnak a Starbucksban olyan kávét amit a diétám mellett ihatok?

Nagyon ritkán jutok el a kávéházban, most is egy év telt el, hogy utoljára voltam. Már alig vártam hogy hétvégén eljuthassak oda és Pumkin Spice kávét igyak és akkor eszembe jutott hogy diétázok :(

Esetleg kérjem meg őket hogy ne rakjanak semmilyen tejterméket a kávémba? De ki tudja akkor hogy ihatom-e..



2016. okt. 5. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Novenyi tejjel elkeszitve kerd

Rengeteg alternativa van a tehentejre (zabtej, mandulatej, szojatej, rizstej, kokusztej)

A starbucksban biztos van erre lehetoseg

2016. okt. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tényleg? Nagyon örülnék ha valami lehetőségük lenne rá amivel el tudják készíteni a kávémat!

Köszönöm a választ :)

(Hú, a rizstejet imádom. Csak ugye általában laktózmentes tejet ajánlanak föl bárhol mint alternatíva, de reménykedtem benne hogy náluk más a helyzet)

2016. okt. 5. 16:46
 3/7 anonim ***** válasza:
A Starbucks-ban plusz 100 vagy 150 forintért megcsinálnak minden kávét növényi tejjel. Menj nyugodtan!
2016. okt. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En tej nelkul iszom a kavet, javaslom, probald ki!

Az americano vagy a jeges americano tokeletes valasztas, 0 kcal, 0 aggodas :)

2016. okt. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Lehet megkóstolom mert olyan még soha nem ittam, finomnak hangzik.

2016. okt. 5. 19:35
 6/7 anonim válasza:
a Pumpkin Spice szirupban van laktóz! ma kerdeztem meg
2016. okt. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy szóltál még éppen időben láttam! D:

Akkor jeges americanot iszok :)

2016. okt. 8. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!