Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta mellett ha a napi...

Diéta mellett ha a napi kaloriát nem haladom meg akkor még ehetek minimális idességet?

Figyelt kérdés
2016. szept. 26. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:

A fogyáshoz kalóriadeficit kell, ha a főétkezésed merő édesség, akkor is sikerülhet... Mondjuk ezt csak akkor ajánlom, ha az édesség jóféle s mindent be tudsz vinni, amit kell s nálad nem kavar be semmit.


A 21 kiló fogyásom alatt jóformán mindennap ettem édességet, párszáz és gondolom, ezerpárszáz kcal közt valahol (tipikusan sokszáz kcal lehetett, azért normális ételre is kellett egy csomó kalória, de voltak kivételes napok), nagyon sokat sütizek és csokizom. Bár ezek szénhidrátszegények és sokszor fehérjedúsak, nekem szénhidráttal nem megy, tökmindegy, édesség vagy zab.


A te diétád, te döntöd el, milyen... S te tudod kitapasztalni, mi kavar be.

2016. szept. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze. Én minden nap eszem valamit, ami nem haladja meg a 200 kcal-t (1 csokibonbon, 1 Túró Rudi, ilyesmi...), eddig -14 kilónál járok. :) (Persze a makróknak tény, hogy így is rendben kell lennie.)
2016. szept. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!