Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan undorodjam a kenyertol...

Hogyan undorodjam a kenyertol es a zsomletol meg a vajtol?

Figyelt kérdés
Egyszeruen nem tudok rola lemondani....A csokirol meg az edessegekrol lemondtam sikerult mar nem is eszem abszolut de semmi nasi....Nah de most meg itt van ez a kenyer meg zsomle + vaj maniam most mit csinaljak???? Ti hogyan undorodtatok meg olyan dologtol ami szamotokra fontos volt..pl cigi vagy rossz tulajdonsag koromragas....kenyer fuggoseg????? xd xd
2010. ápr. 25. 01:46
1 2
 1/13 anonim válasza:

Nem kell undorodni. Én most tettem le a cigit és egyidőbe elkezdtem diétázni és futni. Nem eszem szénhidrátot stb. Nekem is hiányzik a kényér, a tészta, a só de megállom, hogy ne egyek, mert tudom, hogy megéri. Speciel, nekem akaraterővel ment minden, cigi diéta körömrágás, de ha nem megy, kérd meg családtagjaidat, hogy segítsenek, esetleg ők se egyenek olyat előtted. Iszonyat jo diétás receptek vannak a neten, anyum mindig onnan főz nekem. :D húsvét óta kompletten 6 kiló ment le, úgyhogy mindenképp megéri. Ha meg már nem fogyózol, csak szintentartasz lehet egy kis kenyér is, csak ne mértéktelenül.

18/F

2010. ápr. 25. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyszer rúgtam be nagyon Jégertől, azóta se kívánom. Egyél mondjuk egy hétig csak kenyeret meg zsemlét magában jó szárazat, vagy romlottat (najó az már azért túlzás lenne, de érted mit mondok) és meg fogod utálni :P
2010. ápr. 25. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én már hónapok óta nem eszem kenyeret,zsemlét,de még most is leírhatatlanul hiányzik. Nincs is finomabb a reggelihez egy szelet friss,ropogós kenyérnél... Nem is eszem helyette mást inkább,mert nincs ami pótolná az ízét. Cigiről is leszoktam,mégsem undorodom tőle,sőt,minden pillanatban rá tudnék gyújtani,de nem teszem,mert erős vagyok. Akarat kérdése,mert fejben dől el minden! Sok sikert!:)
2010. ápr. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Akkora hülyeségeket beszéltek, már ne haragudjatok. Nem rosszindulat.

De már miért ne lehetne enni kenyeret??? Mert sok benne a szénhidrát? Az nem jelenti azt, hogy teljesen száműzni kell, mert akkor állandóan csak kívánni fogod és nem fog sikerülni soha egyetlen diétád sem. Szerintem még az édességről sem kell lemondani teljesen, a kulcsszó:mérték!

én sokáig túlsúlyos voltam, kínlódtam a diétákkal és lemondásokkal, de mindig csak az lett a vége,hogy amiről lemondtam annyira kívántam mikor láttam hogy a család ette, hogy nem jártam sikerrel. Utána változtattam: bő 20 kilót fogytam egy év alatt. És csak annyit csináltam ,hogy odafigyeltem miből mennyit eszek, de ettem ugyanúgy mindent, legyen az kenyér, csoki, süti vagy bármilyen főtt kaja. Csak az ilyesmiből keveset, hogy csökkentsem a vágyam ,de ne ezekkel lakjak jól. És persze sport.

Ennek már több mint 5 éve, azóta is tartom a súlyom és eszek mindent.

Én azt tanácsolom, hogy próbálj mértéket tartani és sportolj, legyél nagyon kitartó mert az kell hozzá és sikerülni fog;)

2010. ápr. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
előző vagyok: Bő 20 kiló, bő 1év
2010. ápr. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
06:58-asnak igaza van. Ki az a marha aki azt mondta,hogy teljesen ki kell hagyni a kenyérféléket! Nem kell! Sőt nem is szabad. A bennük lévő szénhidrátok kellenek a szervezeted. Itt még mindig nem az a lényeg, hogy eszed, hanem, hogy mikor és mennyit.
2010. ápr. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elöttem szólókkal:) Ja és ha ettél is ,akkor le is mozoghatod...Én is fogyózók szoktam enni de csak teljes kiörlésűt,de persze nagyon sokat sportolok mellette.
2010. ápr. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

sportolj, akkor annyi vajas kenyeret eszel amennyi jólesik (persze egy egészséges étrend részeként)



aki meg nem eszik szénhidrátot, az olvasgasson utána egy kicsit, mielőtt beteg lesz (bár speciel a szénhidrát elhagyása hála istennek annyira nem egyszerű :D)

2010. ápr. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szerintem ha mozgol mellette, akkor megengedhetsz magadnak 1-2 szeletet. Egyebként én úgy undorodok meg bizonyos ételektől-nem szándékosan-, hogy ha valamit nagyon szeretek van, hogy nem birom abbahagyni és annyit eszek, hogy utána napokig rosszul vagyok (pl csipőspaprika). De ezt nem ajánlom Neked:d
2010. ápr. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nos, én minden reggel 1 vagy 2 vajas zsemlét reggeliztem, és ezek ellenére fogytam 25 kg-t... Nem ezen fog múlni a fogyókúrád!
2010. ápr. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!