Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Derékból hogy tudnék minimum...

Derékból hogy tudnék minimum 5-6 centimétert fogyni és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
163-4 cm magas lány vagyok és 88-9 es a csípőm és 65-ös a derekam,hogy tudnék csípőből és főleg derékből fogyni? (Derékból minimum 5-6 centimétert) és mennyi idő lenne?

2016. febr. 21. 15:22
 1/7 anonim válasza:
Először is. Ne stresszelj! ha sokat stresszelsz attól is lehet úszógumid. Kevesebb energiát/kalóriát vigyél be mint amennyit elhasználsz. Mozogj rendesen és végezz hasizomra ható gyakorlatokat mint pl. felülések, hasprés. Légy türelmes mert fizikai képtelenség hetente 450-900 grammnál több zsírtól megszabadulni.
2016. febr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1 felesleges hasizomerősítő gyakorlatot csinálnod, az nem ér semmit, ha a zsír alatt vannak nagy "kockáid". Olyan sportot végezz, ahol magas a pulzus.

2. Nem tudod irányítani, hogy honnan fogyj, azt a szervezet dönti el.

3. Heti 5 kilót is lehet fogyni. (előzőnek írom) Sőt heti 100 kilót is.

2016. febr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szabi.L ***** válasza:

Jó nagy baromságot ír a kedves utolsó válaszoló, de ez szerintem egyértelműen látszik abból, amiket ír.


Helyes diéta és mozgással tudsz fogyni. Helyi zsírégetés pedig nincs.


Heti max 1 kilóval számolhatsz.

2016. febr. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. febr. 21. 16:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Helyes táplálkozás, egészséges életmód, torna.

Ez a kulcsa, de helyi fogyás nincsen.

Nekem pl. 1,5 hónap alatt -7 cm ment le a derekamból (67-60ra). Szerintem ez szép eredmény.

2016. febr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen szépneredmény:) gratulálok!
2016. febr. 26. 08:04
 7/7 A kérdező kommentje:
Szép eredmény* :D
2016. febr. 26. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!