Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pár kilótól szeretnék megszaba...

Pár kilótól szeretnék megszabadulni. Milyen étkezést ajánlanátok? És mit szóltok az ugrálóköteles edzéshez? Beválhat? Lány vagyok,165cm 60 kg.

Figyelt kérdés
Sajnos kevés gyümölcsöt és zöldséget eszem, de próbálok ezen változtatni. Így egészségesebb életmódot is szeretnék.

2016. okt. 14. 00:43
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

A gyümit nem kell túlzásba vinni sok benne a természetes cukor, de zöldségből ami a csövön kifér. :)

Ch szegény étkezés. Az ugrálókötél jó csak nekem pl halál monoton azért heti 3x 40 percet kötelezni.

2016. okt. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

heti 3x40 perc az semmire sem jó. :D

Gyümölcsöt meg ehetsz amennyit akarsz.

2016. okt. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ja, max. nem fogy le a sok cukortól, viszont éhes lesz. Nem tudhatjuk, persze, van, akinek bejön a sok gyümölcs fogyáskor, de pl. ha én nem extrém minimális mennyiségű gyümölcsöt eszem valamelyik nap, abból fogyás 100%, hogy nem lesz. S ezzel nem vagyok egyedül, sokunkat roppant éhessé tesz a gyümölcs, miközben 1-3 kiló simán bemegy, igyekezni sem kell hozzá (szárított datolyából megállok fél kilónál s attól nem leszek éhes, de a fogyásomnak az se tesz jót).


Kérdező, találd meg azt az étrendet, ami neked jó, nagyon sokféle van s nincs egy se, ami mindenkinek jólesne. A kevés gyümölcs rendben van, zöldség azért nem árt, ha több, bár nem tudom, mennyi neked a kevés s mennyire akadályozná a fogyásodat a sok zöldség által bevitt sok szénhidrát.

2016. okt. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!