Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, mit tegyek?...

Tarka nyuszi kérdése:

Fogyni szeretnék, mit tegyek? Mit egyek? Hogy kezdjem?

Figyelt kérdés

2016. okt. 23. 20:34
 1/6 anonim válasza:

vigyél be kevesebb kaloriat mint amennyit elégetsz, bámulatos dolgokra képes ez a módszer !


myfitnesspal-el szamold a kaloriakat

2016. okt. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi cukros,lisztes étel! Sok zöldség,gyümölcs (módjával),hús és napi több l víz.Diéta mellett elengedhetetlen a rendszeres mozgás.Ugrókötelezés,kocogás,súlyzós edzés.Hány éves vagy?Milyen magas?Hány kg?Van rá mód,hogy vegyél egy kondibérletet?
2016. okt. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
A legfontosabb, hogy regisztrálj ide be és tegyél fel olyan kérdést,amiről könyvek, komplett cikkek szólnak.
2016. okt. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Igazából lefogyni nem nehéz, az a nehéz, hogy rávedd magad az életmódváltásra, ha ez sikerült utána csak a kitartás függvénye. Az viszont nagyon fontos, hogy nem szabad türelmetlennek lenni, mert a gyors fogyás az káros, a súlyfelesleg sem egyik napról a másikra ment fel, így nem lehet elvárni azt sem, hogy hipp-hopp eltűnjön.

Jó módszer ha célt tűzöl ki magad elé, például vásárolj egy ruha darabot ami tetszik, de kicsi rád, majd tedd ki egy jól látható helyre, hogy ha meglátod mindig eszedbe jusson a motiváció.

A kalória bevitelt le kell csökkenteni, de nem drasztikusan, jó módszer ha kiszámolod a napi keretet és annak megfelelően étkezel, egy idő után számolni sem kell mert érezni fogod. Megvonni szerintem semmilyen ételt nem érdemes, de ha hajlandó vagy rá akkor kerüld a kenyeret és a cukros italokat.

Az edzés része még fontosabb, hetente két három edzés nagyon sokat jelent. Kezdetben séta, majd kocogás és/vagy kerékpározás, illetve kardioedzések, ezek a fogyás szempontjából fontosak. Ahhoz, hogy a tested is fejlődjön ahhoz sok más gyakorlat is kell, ez lehet akár súlyzós edzés akár calistehnics gyakorlatok.

A legfontosabb a kitartás és a türelem.

2016. okt. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Helyes a sorrend, ahogy a kérdést feltetted!


Mit _tegyek_? Ez könnyű. Mozogj! Sportolj! Mindegy mit, amit szeretsz, amit tudsz, amire lehetőséged van. Legalább heti 3-4x fél-háromnegyed órát, folyamatosan.


Mit _egyek_? Sok sport mellett mindegy, ez az egészben a legjobb. De ha elsőként elvonod az alkoholt (ha szoktál inni), aztán a cukrot (nem csak a tábla csokikát, hanem a kávéból-teából is), és csökkented a lisztet (kenyér, tészta), akkor már irányban is vagy. Ha így éhezel, tegyél bele zöldséget-gyümölcsöt, vagy ha nagyon kenyeres vagy, akkor barna kenyér, és nem 4 szendvics egy vacsora, hanem egy.


Azokon a napokon, amikor sportolsz, egyél rendesen, de edzés előtt 4 órával már ne, esetleg egy fél-egy órával előtte egy müzliszelet. Utána vacsira pedig ne tésztával lakjál jól.


Hogy kezdd el? Mondjuk a mai nap éppen kiváló. Felveszel egy sportcipőt és elmész kocogni, előtte guglimapson kinézel egy 3 km-es kört. Az fél óra alatt sétálva is teljesül. Aztán holnap is. És így tovább.

2016. okt. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem ezeket amúgyis tudhatnád, hogy mit kell tenni a fogyás érdekében. Keveset enni, mozogni, cukros, lisztes dolgokat hanyagolni. Mondok én egy jót XD Legyél szerelmes. Én 75 kg voltam, amikor fogyóztam, de megsem moccantak rajtam a kilók. Csinálhattam bármit. Amióta szerelmes lettem úgy eltűntek a kilóim, már csak 59 kg vagyok. És nagyon boldog, olyan alakom lett amilyenre vágytam... ja és semmit se vettem ki az étrendemből
2016. nov. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!