Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 eves letemre 90 kilos...

16 eves letemre 90 kilos vagyok, leszeretnek fogyni ilyen 75-80 kilora. Valamint izmosabb is szeretnek lenni.184 centi vagyok ugy mellekesen. Hogy es milyen gyakorlassal tudnam megcsinalni?

Figyelt kérdés
2016. okt. 27. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha fiú vagy, akkor nincs nagy gond a súllyal. Persze, ha nem vagy izmos, akkor biztosan van egy kis felesleg.

Szerintem 75 kiló eléggé kevés lenne, főleg úgy, hogy még izmos is akarsz lenni.

2016. okt. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vig_Bence válasza:

Rengeteg gyakorlat van, de ezekből edzésenként csak 2-3-mat kell megcsinálni kb 8-12 közti ismétlésszámmal [link]

De még csomó minden van ami szükséges az edzéshez, nézz meg pár edzéstervet is, és állíts egyet össze magadnak :D Mellesleg az nem baj, hogyha 16 évesen súlyos vagy, a tömeged nincs összefüggésben az életkoroddal,én pl 16 vagyok mint te,9ö kg és 186 cm, de már 2.5 éve edzek :))

2016. okt. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!