Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudom, nincs helyi fogyás, de...

Tudom, nincs helyi fogyás, de engem most kifejezetten a csípőm zsírosságának mibenléte érdekel. Tudna segíteni valaki, aki ért is hozzá?

Figyelt kérdés
Olyan gyakorlatokat keresek, amelyek a leginkább hatásosak a csípőformálásra. Járok konditerembe, kardiózom, súlyzós edzéseket is nyomok, de a csípőmön szeretném jobban megmozdítani a felesleget. Van valakinek ötlete?

2016. nov. 1. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Igen,jól tudod:nincsen helyi fogyás és ZSÍRÉGETÉS SINCSEN!Diétáznod kell,az "viszi le a zsírt.Mindenhonnan.Hogy kinek milyen az alakja/alkata az genetika kérdés.
2016. nov. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Ez már a sokadik kérdés ahol kijelentik, tudják hogy nincs helyi fogyás, de azért mégis rákérdeznek a helyi fogyást elősegítő gyakorlatra vagy módszerre.
2016. nov. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából csak jó csípőgyakorlatokat keresnék, olyat, ami igazán megmozgatja ezt a területet. Diétázom, mozgok, és szeretnék beépíteni egy jó gyakorlatot a rendszerbe. Nyilván nemcsak onnan akarok zsírt égetni, hanem onnan IS. De köszi azért, hogy leírtátok, amit én is tudok. Mindegy.
2016. nov. 1. 22:39
 4/9 anonim ***** válasza:

Sok mindent kiprobaltam mar, de meg mindig ez a klasszikus a legjobb:

[link]

A 8. perctol a labemelo gyakorlatok. Kulonosen, ha teszel egy sulyt a labadra.

2016. nov. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg megpróbálhatod valahogy felpörgetni az anyagcseréd. Többször kevesebb mennyiségű étkezéssel, esetleg még több folyadékbevitel, még több aerob mozgás, vagy nagyobb dózisú L-karnitin.

Ha a csípődön ennek ellenére marad felesleg lehet tényleg genetika kérdése és nem lesz kisebb a zsírréteg. De bocsánat, ezzel nem elkeseríteni akarlak.

2016. nov. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Flabelosz.

És ez most nem a lepontozás helye...

Vibrációs gépek egyetlen valódi hatása, hogy serkentik a kapiláris keringést (hajszálerek)

A makacs zsír fő jellemzője, hogy azon a környéken szar a kapiláris keringésed...

Tehát ha tényleg stimmel a kaja és az edzés és fogynod kéne, de valami makacs helyről mégsem fogysz, annak legtöbbször ez az oka...

2016. nov. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ráállsz egy vibrációs gépre, vagy csak fogsz egy vibrációs maszírozót és megdolgozod vele 5-10 percig a problémás területet, és ott viszkető bizsergő érzést kezdesz érezni, akkor biztosra veheted, hogy vacak ott a keringésed, és azért bizsereg mert felélénkült.
2016. nov. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Erre nem gondoltam, utánajárok a dolognak.
2016. nov. 2. 17:02
 9/9 A kérdező kommentje:

#5

Az a baj azzal, amit mondasz, hogy ebben maximum annyi a genetika, hogy a csípőm zsírosodásra hajlamos. De olyan nincs, hogy lehetetlen eltüntetni. Az nekem nem magyarázat, hogy genetikailag vagyok dagadt. :) Maximum nehezebb ledolgozni csípőtájékról.

2016. nov. 3. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!