Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki hozzáértő segítene...

Valaki hozzáértő segítene nekem, hogy nekem kifejezetten fogynom kéne pár kilót, vagy súlyzós edzésre ráállni célirányosan?

Figyelt kérdés

Szóval, írtam már ki korábban kérdést, tettem is fel képet az alakomról, de vegyes válaszok érkeztek. Volt aki azt írta, hogy fogynom kell, volt, aki azt, hogy ne fogyjak aerob mozgással, hanem kezdjek el súlyzós edzést csinálni, meg erősítő gyakorlatokat.


Így eléggé összezavarodtam, ezért kérnék egy kis segítséget valaki olyantól, aki ért is hozzá.


Képet privátban küldök!!!



2016. febr. 28. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:

A kettő nem zárja ki egymást :) A súlyzós edzés mindenképpen jó ötlet, ha vékony, ha kövér az ember, sőt akkor is, ha egyik sem.

Küldhetsz képet, szerintem még az ízlésem is normális. Az természetes, hogy mások véleménye megoszlik, van, aki egyenesen a kövéreket szereti, mások a soványakat... Én az egészséges középutat preferálom.

2016. febr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szabi.L ***** válasza:
Küldj képet akkor ,mert túl sok infót nem mondtál.
2016. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt sem mondtad, hogy fiu/lany vagy, hany kg milyen magas stb szoval sokat nem tudunk mondani. De kepet kuldhetsz, hatha tudok segiteni
2016. febr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!