Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy szabaduljak meg minimum...

Hogy szabaduljak meg minimum 40 kilótól?

Figyelt kérdés

170 cm vagyok, kb 105 kg

19 éves, lány

(Nincs semmilyen betegségem)


Nagyon elvagyok keseredve, hogy ilyen dagadt vagyok...........


2016. nov. 2. 21:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%

Az önsajnálatot fejezd be és fogj hozzá így:


[link]

2016. nov. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egy kis mozgással kell kezdeni. Aztán mindig fokozni, csinálni és csak csinálni kell.
2016. nov. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szépen lassan (már viszonylag), életmódváltással. Jó étrend, kalóriadeficit, mozgás.
2016. nov. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Elolvastam a builder cikket, és az lenne a kérdésem, hogy nekem milyen fehérje kéne?
2016. nov. 2. 23:01
 5/15 A kérdező kommentje:
mármint milyen fehérjepor, ugye abból is többféle van
2016. nov. 2. 23:02
 6/15 anonim válasza:
Tök mindegy. :) A lényeg, hogy fehérje legyen
2016. nov. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
meg amúgy kb mindennt megeszek, de utálom a zabpelyhet. gondolom puffasztott rizzsel lehet helyettesíteni úgy h ugyanannyi szénhidrátnak megfelelőt fogyasztok belőle, amennyi kell, nem?:D
2016. nov. 2. 23:12
 8/15 anonim ***** válasza:
66%

A puffasztott rizs egy sz.r.

Nem muszáj zabpehely. Én mostanában kuszkuszt szoktam reggelizni vagy zablisztes protein palacsintát.

2016. nov. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%

Inkább állj rá a magasabb glikémiás indexű szénhidátforrásokra mint pl a zab, barna rizs, köles, hajdina stb. A fehér rizs egy jó alternatíva, de nem a legjobb.

Igyekezz fokozatosan csökkenteni a kalóriabevitelt, és mellette valamiféle aerób jellegű edzést is beiktatni. pl erőltetett gyalogmenet. Meg néhány kardiót is. De mindemellett megfelelő mennyiségű protein. Húsok, halak, tejtermékek. Abból is főként a soványtúrók, sajtok.

Ui: Én is kövéren kezdtem. Próbálkoztam már mindennel a bioanyámtól kezdve a koplaláson át mindennel. Ez az egyetlen megoldás. Egyszerű mint z 1x1. innentől már csak elszántság kérdése. Nem akarni kell, hanem szeretni. Szeretni az egész procedúrát, magát a folyamatot ahogyan mennek le a kilók és te rohadtjól érzed magadat. Ne higgy senkinek, akik mást állítanak. Ha mégtöbb információt sszeretnél tudni, akkor ajánlom figyelmedbe az ingyenesen letölthető SÁRGA KAPSZULA című könyvet. Nekem megváltoztatta az életemet. Sok sikert a zsírleadáshoz! Ne feledd! Ez nem fogyókúra, ez étrend. Nem egy időszakos böjt, hanem egy életstílus. Rajtad áll, hogy követed e és valami újba bele mersz vágni.

2016. nov. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
Már hogy alacsony glikémiás indexűt akartál írni utolsó?!
2016. nov. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!