Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 6 hónap alatt mennyit lehet...

6 hónap alatt mennyit lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Mozgással, fogyasztó szerrel, csak citromos víz, és zöldség-gyümölcs, meg az ilyen egészséges ételek fogyasztásával?!

2016. nov. 3. 01:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Semennyit, mivel ilyen hiánytáplálkozásos fos mellett 4-5 nap múlva lenne falásrohamod és még hízol is...
2016. nov. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Az egészséges az havonta 1-2 kiló. De ha belehúzol a mozgásba, akkor nem fogsz ennyit se fogyni (viszont egészségesebb leszel és feszesebb). Persze ez attól is függ, most hány kiló vagy...
2016. nov. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is 6 hónapom van rà☺ én kipróbàlom a regenort. Bàrmennyire is fujjogjàk sokan, nekem hitelesnek tűnik. Elvégre ez méregtelenítő, a fogyàs csak mellékhatàs. Nagy bajt nem csinàlhat. Szerintem.
2016. nov. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Regenor egy ital ami mellett be kell tartani az előírt étrendet és akkor fogysz... faxér nem lehet felfogni, hogy az étrendtől fogytok nem attól a löttytől..
2016. nov. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Méregtelenítő meg nem létezik... a májad a méregtelenítő... ha nem szűrné ki a májad a mérgeket, halott lennél...
2016. nov. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nagy sulybol szeretnék! milyen 1-2kg? mások 40 kilokat fogynak ennyi idő alatt ember! Leszarom én mi egészséges mi nem a lényeg a fogyás, és amugy meg nem kapok falás rohamot! Kibírom, ugyan is olyan dolog lesz fél év mulva ami motivál!
2016. nov. 3. 16:29
 7/15 anonim válasza:
Szia az attól függ,hogy mennyit mozogsz ha sokat szeretnél fogyni akkor az étkezésre nagyon oda kell figyelned.1kg-től nagyon nehéz megszabadulni de utána màr olvasni fognak a kilók.Fogyasztó szert szerintem ne használj mert az nagyon àrtalamas lehet a szervezetednek és kb. amennyit dogytal a fogyasztó szerrel egy 3-5éven belūl visszahízhatod!A citromos víz fogyasztása nagyon Jó.Még egy jó tanács ha mindennap 1hónapon keresztül megiszol egy kispohàr paradicsomlevelet az is sokat segíthet a fogyásban.Nekem jó volt.Kitartàst a fogyáshoz!:)
2016. nov. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nagyon Szépen Köszönöm!:) Megfogadom a tanácsaid!
2016. nov. 7. 01:55
 9/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogy àllsz???
2016. nov. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Ha hiszed ha nem , én 7 hónap alatt 60 kg fogytam és mán másfel honapja tartom a sulyom :) Sok sikert , érdemes lefogyni :)
2016. nov. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!