Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék elkezdeni futni az...

Szeretnék elkezdeni futni az itthoni dvd torna mellé, hogyan kezdjek neki, ha eddig sosem szerettem futni?

Figyelt kérdés
Néhány napja elmentem futni, de most a két vádlim olyan mintha két kő lenne a helyén. Mit csináljak, hogy leközelebb ne kelljen sántikálva járnom napokig? (Volt bemelegítés, meg nyújtás is a futás végén.)
2010. ápr. 28. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerezz be egy normális futócipőt!!!

Futás előtt és után is nyújtás !!!!

Fokozatosan növeld a terhelést.

Hozzá fogsz szokni. :)

2010. ápr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, és ne arra gondolj, hogy utálsz futni, hanem gondold át a napod, vagy gyönyörködj a tájban...stb
2010. ápr. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A futás előtt nem nyújtunk, nyújtani csak bemelegített izmokat szabad!

Lehet, hogy elsőre túl sokat futottál vagy túl gyorsan. Fokozatosan növeld a terhelést, igyál sokat, fogyassz ásványi anyagokat és nyomelemeket tartalmazó multivitamint. Valamint gyere el hozzám, ha fáj a vádlid, mivel futó is vagyok és gyógymasszőr is, és meg tudom javítani. Írjál privit.

2010. ápr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) A puszta közepén lakom szóval itt aztán nincs miben gyönyörködni sajnos. :( De azért megpróbálkozom végigküzdeni a távokat. Az az igazság hogy jó spritelő vagyok, de a kocogást nem bírja a vádlim, és a tüdőm. Viszont nem adom fel. :)
2010. ápr. 28. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!