Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni 7 kilót....

Szeretnék fogyni 7 kilót. Hogyan kezdjek neki? mit javasoltok?

Figyelt kérdés
174 centi vagyok és 62-63 kiló :(
2016. nov. 6. 14:04
 1/2 anonim válasza:
100%

Ahogy én csináltam. (50 kg vagyok, 65 voltam) Elhagytam a cukrot és sos ételeket sem nagyon ettem. Ez sokat segitett... Utána péktermékeket sem ettem egyáltalán, de ezzel nem volt gondom, mert azelőtt sem ettem túl sokat, de te ha fogyasztod akkor térj át teljes kiörlésűre, és egyelőre keveset egyél. HAgy el a tésztaféléket és a bolti szószokat.

Amig ez megvolt eltelt kb 1 hónap. Fogytam 2 kg-t. Itt kezdtem, beosztani a napi kajámat: reggeli, tízorai, ebéd, uzsonna, vacsora. Mindig keveset egyszerre és persze hogy igy leosztva az ebéd majdnem fele lett. Az anyagcserém igy folyamatos lett. Elkezdtem mozogni: futtam is, meg táncoltam... de asszem ami a legtöbbet segitett az a súlyos edzés volt.Minden nap fél ora súlyos edzés 20 perc tánc. Vasárnap nem mozogtam semmit, és ha ünnep volt vagy valami, még tortából is ettem rendjével. De mostmár ott vagyok hogy nem kivánom, és rájöttem, hogy ez vagyok ÉN.

Nem tudom mennyit segitettem :/ Sok sikert, menni fog !

2016. nov. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Próbáld ki a froskolin activét, vagy a wild mango extreme burnot, én ezeket nem szedtem de ismerőseim igen és elég jókat hallottam róluk, viszont ha nem szeretnél tablettákat szedni, akkor próbáld ki azt amit én.


Én nem ettem szénhidrátot, de minden mást ettem és úgy fogytam 8 kg-ot. Minden nap elmentem futni, de semmi konkrát táv nem volt amit meg kellett tennem. Volt amikor csak 200 métert futottam, aztán be is jöttem, mert nem volt több kedvem, de voltak olyan alkalmak is amikor egészen 4 km-t megtettem. Most már nem fogyózok, vagyis eszek szénhidrátot, de mai napig eljárok futni, sőt néha konditerembe is, hogy nekogy visszajöjjenek a kilók. Még egyáltalán nem híztam.

2018. júl. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!